1398/10/04

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت حماسه ماندگار 9 دی

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت حماسه ماندگار 9 دی به شرح ذیل است:

بیانیه	شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت حماسه ماندگار 9 دی

تاریخ انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایتمدار ایران اسلامی نقش بسته است؛ و 9 دی 88 را می توان یکی از پررنگ ترین این نقاط در تشخیص حق از باطل دانست. 9 دی، تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از ارزش های اسلامی، مردم سالاری دینی و جلوه ی شور آفرین و پرافتخار بصیرت و ولایتمداری و نماد یکپارچگی و ایستادگی مردم در حفظ آرمان های الهی انقلاب اسلامی است. حماسه ماندگار یوم الله نهم دی یکی از بی نظیرترین حرکت های خودجوش مردمی تاریخ انقلاب اسلامی در حفاظت و صیانت از نظام مقدس اسلامی بود که برگ زرّین دیگری از بصیرت، هوشیاری، دشمن شناسی و غیرت دینی و انقلابی را در صحیفه ی افتخارات تاریخ مبارزات مردم فهیم و زمان شناس ایران اسلامی رقم زد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان در سالگرد این واقعه ی بزرگ، ضمن پاسداشت یوم الله 9 دی، بار دیگر بر صیانت مستمر ملت انقلابی و عاشورایی میهن اسلامی، در راستای حراست از ارزش های دین مبین اسلام و این نظام الهی تأکید و از امت ولایت‌مدار و همیشه در صحنه‌ی استان کرمان جهت حضور در مراسم بزرگداشت یوم الله نهم دی دعوت بعمل می آورد.

لازم به ذکر است این مراسم در شهر کرمان روز دوشنبه 98/10/9 ساعت 9:30 صبح درمقابل حسینیه ثارا... کرمان همراه با سخنرانی سردار فدوی (جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور)برگزار خواهد شد

 

ستادبزرگداشت حماسه ماندگار 9 دی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان


خروج