1399/06/22

تجمع مردم کرمان در جوار مزار حاج‌قاسم برای محکومیت هتاکی علیه قرآن

موج خشم و فریاد انزجاز کرمانی‌ها در اهانت غرب به پیامبر اکرم (ص) و هتک حرمت قرآن کریم از جوار مزار حاج قاسم طنین انداز شد.

تجمع مردم کرمان در جوار مزار حاج‌قاسم برای محکومیت هتاکی علیه قرآن

 

 


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان، تجمع مردمی محکومیت هتک حرمت به قرآن مجید و ساحت پیامبر اعظم (ص) کرمان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، حجت‌الاسلام علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری و اقشار مختلف مردم در جوار مزار سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان برگزار شد.

 

 

در این تجمع مردم کرمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ‌انزجار خود را از غرب و سران کشورهای استکباری اعلام کرده و ‌اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) را محکوم کردند.

 

در پایان ، تجمع مردمی محکومیت هتک حرمت به قرآن مجید و ساحت پیامبر اعظم (ص) بیانیه مردم کرمان در محکومیت اقدام اخیر نشریه فرانسوی قرائت شد و مردم کرمان با سردادن شعارهای "الله اکبر"، "سکوت هر مسلمان خیانت، است به قرآن"، "لبیک یا رسول الله(ص)" ضمن اعلام بیعت مجدد با پیامبر اکرم (ص)، خواستار برخورد جدی دولت جمهوری اسلامی ایران به ویژه وزارت امور خارجه با این گونه اقدامات شدند.

 

ملت مسلمان ایران امروز امروز یک صدا به میدان آمدند تا ‌در مقابل این روند اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی ساکت نبوده ‌و با عزمی مضاعف به تقویت این کتاب حیات‌بخش و تعالیم الهی بپردازند و ‌انزجار خود را از غرب و سران کشورهای استکباری اعلام و ‌اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) را محکوم کنند.

 

 


خروج