1399/06/22

عقبه هتک حرمت به قرآن کریم انحراف ذهن مسلمانان از اتفاقات خاورمیانه است

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان کرمان گفت: عقبه هتک حرمت به قرآن کریم انحراف ذهن مسلمانان از اتفاقات خاورمیانه و صلح اسرائیل در امارات است.

عقبه هتک حرمت به قرآن کریم انحراف ذهن مسلمانان از اتفاقات خاورمیانه است

 

 


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان، حجت‌الاسلام علی توکلی  در تجمع مردمی محکومیت هتک حرمت به قرآن مجید و ساحت پیامبر اعظم (ص) که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، حجت‌الاسلام علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری و اقشار مختلف مردم در جوار مزار سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان برگزار شد اظهار داشت: دشمن تلاش می‌کند تا نور خدا را خاموش کند و غافل از آن است که نور خدا خاموش شدنی نیست.

وی ادامه داد: دشمن به دنبال آن است تا با نسبت دادن‌های ناروا و نادرست و با نفوذ در مراکز تصمیم گیری و جنگ تحمیلی که مردم را نسبت به دستورات دینی کم اهمیت کند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان کرمان بیان کرد: اینکه در این مقطع تاریخ قرآن را آتش زدند زاییده فکر یک نشریه یا یک نویسنده نیست بلکه حکایت از یک جبهه در عقبه آن دارد.

وی با بیان اینکه این اقدامات بازخورد رشد و توسعه انقلاب اسلامی در سراسر جهان است گفت: انقلاب اسلامی هر روز گسترده‌تر و جامع‌تر به حرکت خود ادامه می‌دهد و دشمن قطعاً ساکت نمی‌نشیند.

توکلی با اشاره به اینکه دشمن در تلاش است تا اتفاقات خاورمیانه تحت عنوان صلح اسرائیل در امارات را تحت شعاع قرار بدهد و فکر مسلمانان را منحرف کند افزود: رهبر معظم انقلاب فرمود "این حرکت گناه بزرگ و نابخشودنی است و باید مراقب باشیم تا دشمن از این فضا استفاده نکند و اهداف شوم خود را جلو ببرد."

وی با بیان اینکه باید همه اقدامات دشمن را به‌ویژه در منطقه خاورمیانه رصد کرده و در مقابل آن موضع بگیریم گفت: رئیس جمهور فرانسه این حرکت را آزادی بیان می‌داند و می‌گوید نمی‌توانیم محدودیت قائل شویم.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان کرمان با یادآوری اینکه چندین سال قبل دانشمند خود شما وقتی هولوکاست را بیان کرد محکوم کردید و او را زندان فرستادید افزود: مگر آن موقع آزادی بیان نبود.

وی با بیان اینکه چرا باید ارتباط مسئولان ما تلفنی یا غیرتلفنی با رئیس جمهور فرانسه تکرار شود گفت: در کنار مرقد مطهر سیدالشهدای جبهه مقاومت می‌گوییم که جایزه صلح نوبل را به ترامپ قاتل سردار سلیمانی اختصاص می‌دهند.

توکلی با اشاره به اینکه یک قاتل را برنده صلح نوبل مطرح می‌کنند بیان کرد: آیا از این اقدام خود خجالت نمی‌کشند؟ و این حرکت نشان از عمق کینه آنها از مکتب اسلام است.

وی با بیان اینکه دشمن به هر شکلی از نرم و سخت تلاش می‌کنند تا ضربه خود را به انقلاب اسلامی ایران که به اِذن خداوند در حال پیشرفت است بزند گفت: غرب همه چیز را از نگاه مادی می‌بیند در حالی که انقلاب اسلامی معنویتی دارد که بسترها را برای پیشرفت آماده کرده است.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان کرمان با اشاره به اینکه ما با جنگیدن جلو نرفتیم افزود: انقلاب ما انسان‌های مخلص جان بر کفی همچون سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی را دارد که صدای انقلاب اسلامی ما را به گوش دنیا رسانده‌ است.

وی با بیان اینکه اهانت به رسول اکرم (ص) اهانت به تمام انبیای الهی است گفت: باید دید چرا دولت‌های عربی نسبت به این حرکت ددمنشانه عکس العملی نشان نمی‌دهند.

 

 

 

 


خروج