بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان به مناسبت روز جهانی قدس

قدس در تاریخ درخشان امت اسلام نماد مقابله مستضعفین با مستکبرین، وحدت و یکپارچگی و روز حیات اسلام است

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان به مناسبت روز جهانی قدس

 

 

قدس در تاریخ درخشان امت اسلام نماد مقابله مستضعفین با مستکبرین، وحدت و یکپارچگی و روز حیات اسلام است. روز تبلور همبستگی و همدلی جهان اسلام و تمام آزادیخواهان جهان با مردم مظلوم فلسطین و همه مظلومان و ستم‌دیده‌گان جهان و همراهی آنان در راه مقاومت و مبارزه با استکبار بین المللی و رژیم غاصب صهیونیستی و روز طنین ندای عدالت طلبی، حقیقت جویی و وحدت جهان اسلام درسراسرگیتی است. روز جهانی قدس، روز جوشش و فوران خشم و اراده جامعه جهانی و امت اسلامی بر علیه جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی و صحنه انزوای راهبردی آمریکا و میدان هراس و وحشت اسرائیل در پیشگاه ملتهاست.

روزی که فریاد عدالت خواهی و ظلم ستیزی بار دیگر لرزه بر اندام پوشالی نظام استبداد خواهد انداخت. روز جهانی قدس، نه تنها روز ملت مظلوم فلسطین، بلکه روز همه مظلومین عالم و روز اسلام است؛ روز انفجار خشم مقدس مستضعفان و محرومان عالم، علیه دنیای زر، زور و تزویر صهیونیسم بین المللی و شیطان بزرگ آمریکا است.روز جهانی قدس روزی است که رؤیای توهم گونه اسرائیل غاصب، مبنی بر ایجاد اسرائیل بزرگ از نیل تا فرات به حفره عمیق و تاریکی بدل شده است که گور اسرائیل خواهد شد. اسرائیل غاصب در طرح معامله قرن درصدد این است که ۴۰ درصد از کرانه باختری و بخش‌هایی از کشورهای اردن و سوریه را به سرزمین‌های خود الحاق کندوبرخی از کشورهای عربی منطقه به دنبال عادی‌سازی روابط فرهنگی خود با رژیم صهیونیستی هستند، آن‌ها باید بدانند که این کار هیچ منفعت و نتیجه‌ای برای آن‌ها نخواهد داشت.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با تأسی از فرامین تاریخی حضرت امام(ره) و با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری ضمن محکوم نمودن این جنایات ددمنشانۀ خون آشامانِ ضد‌بشری اعلام می‌دارد، امسال اگرچه راهپیمایی روز قدس به علت شیوع بیماری کرونا و ممنوع بودن تجمعات برگزار نمی شود اما حمایت از مظلومان جهان بویژه مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم کودک کش اسرائیل در صورت های دیگر ادامه داردوبر همین اساس در آخرين جمعه از ماه مبارک رمضان ( 2 خرداد 1399 ـ مصادف با 22 مي 2020 ميلادي) رهبر معظم انقلاب اسلامي ساعت 12:00

(به وقت تهران) به صورت زنده با امت اسلامي سخن خواهند گفت. اين سخنراني به صورت زنده از شبکه‌هاي مختلف راديويي و تلويزيوني داخلي و بين‌المللي پخش خواهد شد.


خروج