1398/07/11
حسین انجم شعاع:

13 آبان تجدید بیعت دوباره مردم با امام راحل و آرمان های انقلاب خواهد بود

اولین جلسه ستاد یوم الله 13 آبان (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) مورخ چهارشنبه 10 مهرماه در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با حضور مجمع نمایندگان تشکیل گردید.

13 آبان تجدید بیعت دوباره مردم با امام راحل و آرمان های انقلاب خواهد بود

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از حضور اعضا به تشریح وقایع مهم 13 آبان پرداخت و گفت: سیزدهم آبان ماه یادآور سه رخداد مهم در تاریخ ایران اسلامی است. وقایعی همچون تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، کشتار دانش‌آموزان در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران و تسخیر سفارت امریکا در ۱۳ آبان ۱۳۵۸؛ که مردم همه ساله با حضور خود این روز را زنده نگه میدارند.

حسین انجم شعاع در ادامه به اهمیت 13 آبان امسال اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط منطقه و سیاست های خصمانه آمریکا 13 آبان امسال از اهمیت بالایی برخوردار است در نتیجه تشکیل این ستاد با هدف هم افزایی و همکاری همه ادارات، سازمانها و نهادها ضرورت دارد.

وی گفت: همچون سال های گذشته در  13 آبان مردم با حضور شایسته خود تجدید بیعت دوباره ای با آرمان های امام راحل و انقلاب خواهند بست و این نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی خواهد بود.

در ادامه این جلسه طرح ها و پیشنهادات اعضا در راستای هر چه با شکوه برگزار شدن مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 


خروج