ادامه سفرهای شهرستانی امام جمعه کرمان/ رودبار جنوب و فاریاب میزبان نماینده ولی فقیه در استان

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در ادامه سفرهای شهرستانی خود، راهی رودبار جنوب و فاریاب شد.

ادامه سفرهای شهرستانی امام جمعه کرمان/ رودبار جنوب و فاریاب میزبان نماینده ولی فقیه در استان

 بر اساس اعلام معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی، (۲۰ خرداد) و در ادامه سفرهای شهرستانی خود، راهی رودبار جنوب شد.

 

نماینده ولی فقیه در بدو ورود به این شهرستان مورد استقبال مردم و مسئولین قرار گرفت و پس از حضور بر مزار شهدای این شهرستان با تعدادی از خانواده های معظم ایشان از جمله با مادر و همسر شهید پیکان  دیدار و گفتگو کرد.

 

 

سخنرانی در جمع پرشور مردم خونگرم رودبار جنوب در مسجد جامع این شهرستان و حضور در جلسه شورای اداری شهرستان از دیگر برنامه های نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان گزارش می شود.

 

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی، وحدت، امنیت و معیشت را راز موفقیت و آبادی یک منطقه دانست و راز توسعه را تلاش در ججهت این سه موضوع عنوان کرد.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان همچنین در جمع طلاب حوزه علمیه برادران شهرستان رودبار جنوب هم حضور یافت و سخنانی ایراد کرد.

پس از اتمام برنامه های رودبار جنوب، حجت الاسلام علیدادی سلیمانی عازم شهرستان فاریاب و دیدار با مردم و مسئولین این شهرستان می شود.

 

 

بر اساس گزارش شبستان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان طی مدت کمتر از دو سال از مدت انتصاب؛ سفرهایی به شرق استان، قلعه گنج و منوجان و کهنوج نیز داشته است.

 

به نقل از خبرگزاری شبستان


خروج