روز قدس یک فراخوان ملی برای مقابله با یاوه‌گویی‌های استکبار جهانی است

امام جمعه کرمان با بیان اینکه روز قدس امسال یک فراخوان ملی برای مقابله با یاوه‌گوئی‌های اخیر استکبار جهانی است گفت: رژیم غاصب اسرائیل روزبه‌روز ضعیف‌تر و جریان حق‌طلب قدرت بیشتری پیدا می‌کند.

روز قدس یک فراخوان ملی برای مقابله با یاوه‌گویی‌های استکبار جهانی است

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) با تبریک فرا رسیدن ماه رمضان اظهار داشت: از خدا بخواهیم که حق ماه رمضان را ادا کنیم و توفیق بندگی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در آستانه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر هستیم گفت: این روز بسیار بااهمیت است و این روز رزمندگان ما سرنوشت جنگ را تغییر دادند و کشور در مرحله پیروزی نهایی از جنگ قرار گرفت.

امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه 14 خرداد سالروز رحلت امام خمینی(ره) است یادآور شد: امام(ره) شخصیتی فرازمانی و فرامکانی است و امام(ره) را نمی‌توان به یک جغرافیای خاص و یا یک زمان خاص محدود کرد.

وی با بیان اینکه تفکر امام(ره) یک تفکر ناب دینی است و نمی‌شود معمار کبیر انقلاب را به یک مرز جغرافیایی بشناسیم افزود: امام(ره) متعلق به یک قرن نیست و شخصیتی است که برای نسل‌های آینده ماندگار شده است.

علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه افکار امام را باید عمیق‌تر تبیین کرد و نسل جوان را با تفکر ناب اسلامی امام(ره) آشنا کنیم بیان کرد: سال‌ها از رحلت امام(ره) می‌گذرد اما ذره‌ای از ارادت و عشق مردم به امام خمینی(ره) کم نشده است.

وی با بیان اینکه مراسم ارتحال امام(ره) باید با شکوه خاص برگزار شود و در این مراسم تبیین اندیشه‌های امام(ره) مدنظر باشد گفت: جمعه آخر ماه رمضان از سوی امام(ره) روز قدس نامگذاری شده که بسیار با اهمیت است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه روز قدس روز ظلم‌ستیزی است و ما در این روز کمک به مظلومان را خواستار می‌شویم افزود: بانی این کار ایران اسلامی است که به ابتکار امام(ره) انجام شد و امروز این روز جهانی شده است.

وی با بیان اینکه قدس در اشغال یک رژیم جعلی منحوس قرار دارد گفت: اسرائیل روزانه تعداد زیادی از مسلمانان را به خاک و خون می‌کشد و راهپیمایی روز قدس کمترین کاری است که برای حمایت از مظلوم انجام می‌شود.

علیدادی‌سلیمانی با اشاره به اینکه براساس دستورات دینی وظیفه داریم از مظلوم حمایت کنیم عنوان کرد: روز قدس امسال یک فراخوان ملی برای مقابله با یاوه‌گوئی‌های اخیر استکبار جهانی است.

وی با بیان اینکه باید هم‌صدا با هم از آرمان‌های اسلام در این روز دفاع کنیم و فرصت را از استکبار بگیریم افزود: در روزهای اخیر شاهد حمله اسرائیل به مردم مظلوم فلسطین بودیم که در نهایت شکست اسرائیل را به‌دنبال داشت و رژیم غاصب اسرائیل روزبه‌روز ضعیف‌تر و جریان حق‌طلب قدرت بیشتری پیدا می‌کند.


خروج