امام جمعه کرمان:

سپاه در خط اول مقاومت است

سپاه در خط اول مقاومت و از مهم‌ترین عوامل ضربه زدن به آمریکایی‌ها است.

سپاه در خط اول مقاومت است

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان با اشاره به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران ، استکبار جهانی و در راس آنها امریکا معنی واژه ها را عوض کرده‌ و از حقوق بشر ، آزادی و حقوق شهروندی تعریفی دیگر بیان کرده‌اند و دموکراسی در نگاه آنها متفاوت است.
خطیب جمعه افزود : آنها حتی مسیحیت را برای خود مسیحیت آمریکایی تعریف کرده‌اند در صورتی که مقابل مسیحیت حضرت مسیح(ع) است همان طور که اسلام انقلابی و ناب محمدی با اسلام آمریکایی تفاوت جدی دارد.
علیدادی‌سلیمانی با بیان اینکه هرجا که آمریکا و نظامیان آنها پا گذاشته اند شاهد قتل ،غارت ،نا امنی، ظلم و آوارگی بودیم عنوان کرد: آمریکایی‌ها در افغانستان، عراق، لبنان، فلسطین، بحرین وپاکستان هر جا که بودند مردم را قتل عام کردند .
وی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها به کسی که بمب اتمی در هیروشیما انداخت مدال افتخار دادند اظهار داشت : همین امریکایی ها به هواپیمای مسافربری با وجود 290 مسافر شلیک کرده و امروز تروریست را برای ما معنا می‌کنند.
وی گفت: سپاهیان ما که لباس سبزشان همان لباس مهدویت است و لباس قرمزشان نشان شهادت است بر خلاف آمریکا هر زمان که به مردم رسیدند نمونه تواضع و فروتنی بودند و امروز هم شاهدیم که سپاه در کنار مردم سیل زده است .
وی همچنین افزود:  سپاه در راه‌اندازی فاز 15 و 16 عسلویه و در اقدام اخیر خودکفایی در بنزین و موشک‌های با برد زیاد و کم در مقابله با تحریم‌ها از کشور دفاع کرده است.
علیدادی‌سلیمانی گفت: مبارزه سپاه با فتنه‌های دشمنان در کشور همانند فتنه سال 88، کنترل کشتی‌های امریکایی و اشراف بر پایگاه های آنها در منطقه ، دستگیری تفنگداران امریکایی توسط نیروهای سپاه و غیره تنها بخشی از کارنامه طلایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
وی افزود: فهرست عملکرد و اقدامات نیروهای مسلح ما افتخارآمیز است و تلاش‌های سپاه و در صدر آن فرمانده کل قوا و ارتش و نیروی انتظامی در کشور ستودنی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) و پاسداشت روز جوان گفت: جوانان قدر جوانی و قدر این دوران ارزشمند زندگی خود که همراه با انرژی فراوان امید خلاقیت و ابتکار است را بدانند زیرا به سرعت سپری می‌شود و خوب است که کمال استفاده را از این دوران برده باشیم.
وی ضمن تبریک 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی افزود: ارتش جمهوری اسلامی تلاش و کوشش بسیار زیادی برایرسیدن به اهداف انقلاب اسلامی داشته و حضور ارتش در تمام لحظات مهم مانند حضور پر‌ رنگ در سیل اخیر به خوبی  احساس می‌شود.
وی بر مشارکت همه مردم برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل در این مناطق تاکید کرد .
همچنین نمازگزاران پس از نماز جمعه در راهپیمایی ضد امریکایی و صهیونیستی شرکت کردند و با فریاد رسا و ندای ملکوتی الله اکبر –خامنه ای رهبر و شعار کوبنده مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل بیانیه این راهپیمایی را تایید کردند. 
در بخشی از این بیانیه آمده است ... سپاه عزت آفرین پاسداران مولود انقلاب اسلامی برخاسته از متن مردم و مولفه قدرت نظام با کارنامه درخشان 40 ساله است که در تمامی عرصه های مقابله مقتدرانه با توطئه معاندان و شکست مفتضحانه تروریست های تحت حمایت امریکای خبیث هشت سال دفاع مقدس ، برخورد با ضد انقلاب مزدور استکبار را در کارنامه خود دارد. 
در این بیانیه همچنین آمده است... تمامی ملت 80 میلیونی ایران خود را سپاهی قلمداد و هر نوع اقدام علیه سپاه را اقدام علیه مردم و منافع ملی دانسته و شدیدا محکوم می نمایم.
و در بخش دیگری آمده است.... علت وحشت رژیم کودک کش صهیونیستی و عصبانیت ترامپ ابله از سپاه پاسداران همانا اقتدار شکست ناپذیری و تاثیر گذاری این سربازان دلاور و جان برکف اسلام در منطقه است.


خروج