استاندار کرمان:

تحقق گام دوم انقلاب اسلامی و رونق تولید، مستلزم مشارکت و برنامه‌ریزی صحیح است

استاندار کرمان گفت: تحقق گام دوم انقلاب اسلامی و رونق تولید در گرو مشارکت همگانی و مشخص کردن جزئیات فعالیت ها و برنامه‌هاست.

تحقق گام دوم انقلاب اسلامی و رونق تولید، مستلزم مشارکت و برنامه‌ریزی صحیح است

دکتر محمدجواد فدائی امروز در همایش تجلیل از دست‌اندرکاران ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان، برنامه‌ریزی صحیح و مشخص بودن دقیق کارها را از عوامل موفقیت در امور دانست و گفت: تحقق گام دوم انقلاب اسلامی و رونق تولید از ضرورتهایی هستند که باید طی سال‌های آینده با جدیت انجام شوند.
استاندار کرمان به اهمیت مشارکت و همکاری در پیشبرد امور اشاره و خاطر نشان کرد: مشارکت، عنصر بسیار مهمی برای رسیدن به اهداف است، لذا باید از هر مسئله‌ای که موجب خدشه‌دار شدن این عامل شود، پرهیز کرد و دیدگاه‌های سیاسی و غیره نباید به این مسئله آسیب بزند.
دکتر فدائی همچنین با اشاره به انتخاب استان کرمان به عنوان معین امدادرسانی به منطقه سیل زده حمیدیه ی استان خوزستان، یادآور شد : ۲۸ تن اقلام امدادی، بامداد امروز به استان خوزستان ارسال و ۱۰۰ نفر از نیروهای امدادی و مدیران اجرایی استان کرمان نیز به این استان اعزام شدند که نشان از اهمیت مشارکت دارد.
در این همایش، رییس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اقدام اخیر رییس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد.
مهدی صدفی در گزارشی از فعالیت های ستاد، گفت : ۲۶ کارگروه به عنوان نماینده قشرهای مختلف مردم شامل دولتی و غیردولتی همراه با  کمیته های مختلف در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت داشتند و برنامه‌های متعدد را در ۹ حوزه پیگیری کردند.
صدفی همچنین به برگزاری حدود ۸ هزار و ۵۰۰ برنامه با ۱۵۰ عنوان و سرفصل به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر استان کرمان اشاره کرد.
وی افزود : ۲۸۵ تشکل مردمی و سازمان‌ مردم نهاد در برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت داشتند.


خروج