نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

موضع دشمن در مقابل سپاه کاملا احمقانه و ناجوانمردانه است

نماینده ولی فقیه در استان کرمان، اقدام آمریکا در مقابل سپاه را نشان از عصبانیت دشمن در روزهای اخیر از نظام اسلامی و نهادهای مؤثر در آن بیان کرد و گفت: موضع دشمن در مقابل سپاه کاملا احمقانه و ناجوانمردانه است.

موضع دشمن در مقابل سپاه کاملا احمقانه و ناجوانمردانه است

حجت الاسلام والمسلمین «حسن علیدادی سلیمانی»، امروز (۲۰ فروردین) در مراسم تجلیل از دست اندرکاران ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کرمان، با بیان اینکه در 40 سال گذشته در فراز و نشیب ها، سختی هایی که بر کشور ما تحمیل شد بسیار ظالمانه و ناجوانمردانه و یکی از آنها تحریم ها بود، افزود: اما توانستیم چهار دهه را پشت سر گذاشته و با افتخار چهلمین سال انقلاب را جشن بگیریم.

 

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب که هم حجت را بر همه تمام و هم تکلیف را مشخص کرد؛ گفت: به ویژه برای نسل جوان که باید آستین ها را بالا زده و با یک نگاه کاملاًجهادی در صحنه ها حضور یافته و پیشرفت کشور را رقم بزنند که بسترهای مناسب برای این رخداد بزرگ و ورود به گام دوم و موفقیت در آن با وجود همه مشکلاتی که وجود دارد، اما فراهم است.

 

وی گفت: عصبانیت دشمن در روزهای اخیر از نظام اسلامی و نهادهای مؤثر در آن که خباثت، عصبانیت و حماقت در موضع اخیر مسؤلان امریکایی و استکبار علیه سپاه عزیز، عظیم و مجاهد را می بینیم در حالی که سپاه در غالب دستاوردهای نظام اسلامی سهیم است و در کمال اخلاص و فداکاری در همه صحنه های سخت حضور پیدا می کند و نه تنها در دفاع از انقلاب و کشور که در دفاع از انسانیت و اسلام در جغرافیای اسلامی مؤثر است که دشمنان این نهاد را ناجوانمردانه مورد اتهام قرار می دهند و موضع کاملاً احمقانه ای علیه این نهاد اتخاذ شده است.

 

حجت الاسلام والمسلین علیدادی سلیمانی از شورای عالی امنیت ملی و وزارت خارجه کشورمان که موضع بسیار قوی در قبال این حماقت گرفتند، تشکر و ابراز امیدواری کرد: دست به دست هم داده و با وحدت و همدلی انقلاب اسلامی را که رسالت آن تشکیل تمدن اسلامی است بتوانیم رقم بنزیم و انقلاب و نظام را به دست صاحب اصلی آن ولی عصر(عجل الله تعالی) بسپاریم.

 

امام جمعه کرمان در ابتدای سخن به سه مأموریت بزرگ انقلاب اسلامی در استقلال سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را هم مورد اشاره قرار داد  و با بیان اینکه ماموریت نخست تحقق پیدا کرد اما ماموریت دوم تا حدودی انجام شده که هنوز نواقصی دارد که باید به دست توانمند جوانان دانشمند این کشور و بخش های فعال به نحو احسن به انجام برسد.

 وی ادامه داد: در مأموریت سوم- استقلال فرهنگی- خیلی از دشمنی ها در این عرصه وجود دارد و انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی این مطلب را در دستور کار دارد و تاکنون بر همین مبنا پیش رفته و در گام دوم انقلاب این مسئله را به نحو احسن به انجام خواهد رساند.


خروج