رشد اخلاقیات در جنگ؛ دستاوردی که کمتر مورد توجه قرار گرفته است
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان با بیان اینکه رشد اخلاقیات در جنگ دستاوردی است که کمتر مورد توجه قرار گرفته؛ اظهار داشت: از ظرفیت دفاع مقدس برای تعالی جامعه کمتر بهره بردیم.
 ١٣٩٨/٠٦/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه رفسنجان:
31 شهریور 1359 سالروز جنگ و بیداری شما ملت بود
رمضانی پور سالروز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس را گرامی داشت و افزود: 31 شهریور 1359 سالروز جنگ و بیداری شما ملت بود و شما مردم به شکل های مختلف در برابر دشمن ایستادگی کردید و دشمن را از تجاوز به خاک ایران ناکام گذاشتید؛ حماسه ایستادگی و مقاومت شما مردم مؤمن در طول 8 سال جنگ که به یکی از پدیده های نادر تاریخ تبدیل شده و آن مقاومت امروز گسترش یافته و آن را صادر کرده ایم؛ دفاع از مقاومت و ارزش ها، از آرمان ها و تأمین امنیت پایدار و خودکفایی و قابلیت مدیریت عظیم رهبری را به رخ جهانیان کشاندیم و امروز از اقتدار بزرگی برخوردار هستیم.
 ١٣٩٨/٠٦/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه کرمان:
امروز وقت توبه و پشیمانی استکبار جهانی و آمریکا است
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه حرف از مذاکره در این فضای جامعه به صلاح نیست گفت: امروز وقت توبه و پشیمانی استکبار جهانی و آمریکا است.
 ١٣٩٨/٠٦/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در کرمان
برنامه های هفته دفاع مقدس از 31 شهریور با رژه نیروهای مسلح در بولوار 22 بهمن کرمان آغاز می شود.
 ١٣٩٨/٠٦/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در یادواره شهدای قوام آباد بیان شد:
وجب به وجب کشور شهید دادیم/هر آنچه دشمن را در این ۴۰ سال ترسانده و لرزانده، ساختار شکنی ما است
راوی دفاع مقدس در سخنانی آنچه در آن دوران با دستان خالی اتفاق افتاد را تعبیر به ساختار شکنی کرد و افزود: در تمام این ۴۰ سال هر آنچه که دشمن را ترسانده و لرزانده ساختارشکنی ما بوده و هر آن کس که قدمی برای انقلاب برداشت هم ساختارشکنی کرده است.
 ١٣٩٨/٠٦/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>