1399/06/10

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت هشتم شهریور گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت  گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت

 

بی

 

   این دو عنصر خدمتگزار ( رجایی و باهنر ) را باید به عنوان  عناصر فراموش نشدنی در تاریخ دولت و انقلاب خودمان همواره به یاد داشته باشیم.                                                             (مقام معظم رهبری)

 

   هشتم شهریور سالروز انفجار دفتر نخست وزیری و شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر به دست منافقان کوردل و روز مبارزه با تروریسم فرا می رسد.

آن دو یار صدیق و همسنگر در قربانگاه عشق با وفاداری برعهد و پیمان خویش و اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی و تشکیل دولتی مکتبی در دوران کوتاه اما پر برکت خود تلاش نمودند تا با رفع استضعفاف و محرومیت و تبعیض و بی عدالتی ، سعادتمندی را برای ملت خویش به ارمغان آورند. اما سرانجام با خیانت منافقان تروریست و تحت حمایت استکبار جهانی،  در آتش پروانه وار سوختند. شهید رجایی و باهنر به عنوان  نمونه های بارز انقلابیون آگاه، با صداقتی بی نظیر اهداف و آرمان های متعالی اسلامی خود را به مناسبت های مختلف بیان و در راه پیاده کردن آنها تلاش می کردند.

بی شک سیره شهیدان رجایی و باهنر در تاریخ عشق و علاقه به مردم و تلاش برای سازندگی ایران اسلامی ، فصل درخشانی از صفحات زرین خدمتگزاری در نظام اسلامی است که در اذهان دوستداران انقلاب اسلامی به یادگار خواهد ماند .

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان ضمن بزرگداشت یاد و خاطرۀ شهیدان رجایی و باهنر و همچنین شهدای انقلاب اسلامی به‌ویژه شهدای دولت از تمامی آحاد واقشار مختلف مردم وفادار به انقلاب اسلامی دعوت می نماید با یاد آوری این روز مهم ، یاد وخاطره آنان را زنده و بار دیگر با آرمانهای والای شهیدان انقلاب اسلامی تجدد بیعت نمایند.

                                                                              شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان

 

 

 

 

 

 


خروج