1398/11/21

پیام‌ مشترک امام جمعه واستاندارکرمان به مناسبت 22 بهمن

، استاندار کرمان، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کل دادگستری استان کرمان به مناسبت ۲۲بهمن

پیام‌ مشترک امام جمعه واستاندارکرمان به مناسبت 22 بهمن

 

 

حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان، دکتر محمد جواد فدائی استاندار کرمان، دکتر حسین امیری خامکانی رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس و دکتر موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان در پیامی مشترک، یوم الله ۲۲بهمن را گرامی داشتند و مردم را به حضور حماسی در راهپیمایی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از راه رسیده است، ۲۲ بهمن روزی که تبلور چهل و یک سال عزت و بالندگی، جانفشانی و ایثار، استقلال و اقتدار، مردم سالاری دینی و ولایتمداری است. ۲۲ بهمن، از دل زمستان طاغوت و سیاهی، بهار روشنایی و نور به ارمغان آورد تا ایران بر بلندای اقتدار و عزت بایستد.

به چهل و یکمین بهار آزادی رسیده ایم و در این بهار جای شهدا خالی است. شهدایی که گلستان بصیرت و پایمردی اند و شاهد بر اعمال ما هستند. چهل و یکمین سالگرد به ثمر نشستن استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی با اربعین شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، سرباز راستین وطن و ولایت و رادمردی از دیار کریمان همزمان شده است تا بدانیم برای به ثمر نشستن و استمرار عزتمندانه انقلاب اسلامی جانهایی مقدس، غیرتمندانه فدا شده اند و وظیفه و مسئولیتی سنگین درقبال شهداء بر عهده داریم.

۲۲ بهمن ۹۸ نخستین ۲۲ بهمن در گام دوم انقلاب اسلامی است و باید همدلانه و امیدوار، مصمم و منسجم، مسیر انقلاب اسلامی را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)، اندیشه های رهبرکبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری بپیماییم تا به فرموده حضرت آیت الله خامنه ای در همه زمینه ها قدرتمند شویم.

در 'فجر سلیمانی' و در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار داریم و ۲۲ بهمن در استان کرمان به عنوان دیار سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اهمیتی مضاعف یافته است و کرمان در کانون توجهات ایران و جهان قرار دارد. تک تک ما وظیفه داریم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نماییم تا هر گام مان بر اراده آزادگان و ملتهای ستمدیده بیفزاید و هر مشت مان، ضربه ای قدرتمندانه بر خانه سست جنایتکاران و رهبران تروریست آنها باشد.

در کنار شما مردم آگاه، ولایتمدار و همیشه در صحنه استان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می کنیم. مطمئنا راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور حماسی مردم استان، برگ‌ زرین دیگری در تاریخ سترگ استان و ایران ثبت خواهد کرد.

حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان

محمد جواد فدائی استاندار کرمان

حسین امیری خامکانی رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی

یداله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان

 


خروج