1398/07/11

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

هفته نیروی انتظامی هفته تجلیل از مجاهدت ، ایثار و تلاش همه جانبه جان برکفان نیروی انتظامی به منظور برقراری نظم و امنیت و تامین آسایش و آرامش عمومی و فردی و پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

 غیور مردان نیروی انتظامی که در طول تاریخ انقلاب اسلامی و بخصوص در دوران دفاع مقدس دوشادوش همرزمان خود در ارتش ، سپاه و بسیج ، حماسه های باشکوهی از جهاد و فداکاری را خلق کردند و امروزه نیز با اقتدار ، صلابت و هوشیاری کامل از مرزها ، ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی پاسداری می کنند.

 عزت، اقتدار و کارآمدی امروز نیروی انتظامی مرهون هوشیاری، صلابت و برنامه ریزی راهبردی و عمل توام با قاطعیت و اطاعت محض از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

فرزندان این نهاد مقدس که از بطن مردم برخواسته اند با اخلاق حمیده و افزایش سعه صدر و تلاش برای جلب مشارکت مردمی به دنبال رسیدن به اهداف والای این نهاد مقدس هستند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با تبریک این هفته خجسته به جان برکفان نیروی انتظامی و تجلیل از شهیدان ، جانبازان و غیورمردان نیروی انتظامی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامگذاری شده است موفقیت این عزیزان را در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی  و دفاع از سرزمین مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند متعال خواهانیم.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان

 


خروج