1399/06/22

تنها راه پیشرفت ما، قوی‌ شدن است

امام جمعه جیرفت گفت: تنها راه پیشرفت ما، قوی شدن است و نباید دنبال غرب‌گرایی و غرب‌گدایی بود.

تنها راه پیشرفت ما، قوی‌ شدن است

 

 

 


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان، حجت‌الاسلام رضا سعادت‌فر در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار داشت: در این عصر و زمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابل آمریکا، بسیج مستضعفین را تشکیل داده که تحریم و سختی و مقابله را در پی دارد و مطابق قرآن، ظالمین رستگار نمی‌شوند و مستضعفین وارثان عالم هستند.

امام جمعه جیرفت با اشاره به اینکه برخی به‌دنبال دوگانگی ترامپ و بایدن هستند و می‌گویند که اگر در آمریکا (بایدن) بر سر کار بیاید برای ایران بهتر است ، ابراز داشت:  ترامپ و بایدن هر دو از یک جنس هستند ‌؛ در گذشته اوباما دستکش مخملی و ترامپ دست چدنی بود و کسانی که دنبال این دوگانگی هستند در واقع دنبال فرار از پاسخگویی به اعتمادشان به آمریکا و برجام هستند و حامیان این دوگانگی از اصل نظام توحیدی غافل هستند.

سعادت‌فر عنوان داشت: آمریکایی‌ها نماد شرک و طاغوت هستند و ایران نماد اسلام و توحید است و آمریکا و رژیم صهیونیستی مهمترین مانع صبح ظهور بوده و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دنبال تعجیل در صبح ظهور است و تنها راه پیشرفت ما، قوی شدن است و نباید دنبال غرب‌گرایی و غرب‌گدایی بود.

امام جمعه جیرفت با اشاره به اینکه والدین بر تحصیل فرزندان نظارت داشته باشند و به بهانه‌ آموزش مجازی، نباید وارد فضای مجازی بی‌بند و بار شد، ادامه داد: در خانه حریم خصوصی برای فضای مجازی نباید قائل شد و مسؤولان هم دنبال عدالت آموزشی باشند، فضای مجازی، مشکل آموزش را حل می‌کند، اما فضای پرورش، انس با قرآن چگونه حل می‌شود؟ پس باید فرزندان‌مان را با قرآن، مسجد، بسیج آشنا و مأنوس کنیم.

 

وی با بیان اینکه باید بدانیم، بیماری کرونا یک واقعیت است، افزود: در این خصوص باید توجه داشت که باید از کرونا پیشگیری کرد، اما نباید از کرونا ترسید زیرا ضرر ترس از کرونا از خود کرونا بیشتر است و بدانید که امن‌ترین، بهداشتی‌ترین و بهترین مکان‌ها، مجامع دینی هستند، زیرا نکات بهداشتی را کامل رعایت می‌کنند و اینکه علاوه بر پیشگیری، باید اصلاح نظام تغذیه، کار، اشتغال و استفاده از روش‌های طب سُنتی ایرانی را مد نظر قرار داد.

سعادت‌فر افزود: توهین به پیامبر (ص) توسط روزنامه فرانسوی اتفاق افتاده است و پیام دارد که مکتب پیامبر اسلام (ص) زنده است و جوانان عالم را تسخیر می‌کند و دشمن از این مکتب می‌ترسد.

 

 

 

 


خروج