1399/06/22

اهانت به پیامبر مکرم اسلام توهین به همه ارزش‌های انسانی و اخلاقی است

امام جمعه سیرجان گفت: اهانت به پیامبر اکرم اسلام (ص) را توهین به همه ارزش‌های انسانی و اخلاقی می‌دانیم و این حرکت وقیحانه و زشت را به شدت محکوم‌ می‌کنیم.

اهانت به پیامبر مکرم اسلام توهین به همه ارزش‌های انسانی و اخلاقی است

 

 


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان، حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: اهانت  نشریه شارلی ابدو فرانسه به ساحت مقدس رسول رحمت، اخلاق و بیداری قلوب همه مسلمانان جهان و آزادی‌خواهان را جریحه‌دار کرد و این اهانت به قرآن و رسول اکرم (ص) توهین به تمامی ادیان آسمانی است.

امام جمعه سیرجان ادامه داد:  پیام دین مبین اسلام، پیام استقامت و ایستادگی بر سر آرمان ها و اعتقادات است و مسلمانان جهان در برابر چنین توهین‌های ننگینی هرگز سکوت نکرده و نمی‌کنند. 

وی به مناسبت تشکیل نیروهای سه گانه سپاه در 26 شهریور سال 1364 اشاره کرد و گفت: فرمان حضرت امام(ره) در سال 64 مبدا یک تحول بزرگ در سپاه پاسداران شد؛ یعنی تشکیل نیروهای سه‌گانه زمینی، هوایی و دریایی سپاه و تشکیل یک ارتش مکتبی و انقلابی از جنس انقلاب اسلامی در کنار ارتش جمهوری اسلامی ایران که از قبل وجود داشت و با این فرمان  دو بازوی قدرتمند نظامی برای دفاع از جمهوری اسلامی و برای مقابله با تهدیدات تشکیل شد.

حجت‌الاسلام حسینی بر ضرورت دادگاه‌های ویژه مفاسد اقتصادی تاکید کرد و افزود:  این دادگاه‌های ویژه عمده ماموریت رسیدگی به موارد کلان و عمده فساد اقتصادی خواهند داشت و ماموریت اصلی‌شان فراموش نخواهد شد.

وی اضافه کرد: برخورد قاطعانه با مفسدان، طمع مال‌اندوزان، حرام‌خواران و جهان‌خواران را قطع می‌کند برای از بین رفتن فساد در جامعه باید ریشه‌های فساد در کشور سوزانده شود.

امام جمعه سیرجان به خوش خیالی‌های برخی افراد و سیاسیون در مورد رابطه با آمریکا اشاره کرد و گفت: دعوای آمریکا با جمهوری اسلامی بنیادی است و از قبل از انقلاب هم دشمن اسلام بودند و همه می‌دانیم ترورها، تحریم‌ها، جنگ تحمیلی، دخالت در امور کشورمان، قتل و غارت از ناحیه آمریکا شروع شد و حتی قبل از انقلاب طرح کاهش جمعیت شیعه، کشف حجاب رضاخانی، منع عزاداری‌ها، دستگیری و زندانی کردن علمای اسلام از نمونه‌های دشمنی آمریکا و اروپا با اسلام بوده است، بنابراین دم از رابطه و دوستی بهانه‌جویی است و این دشمنی‌ها ادامه دارد.

به گزارش فارس، در نماز جمعه امروز سیرجان نمازگزاران توهین نشریه « شارلی ابدو» فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) را محکوم کردند و با شعارهای انقلابی از جمله مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر استکبار  انزجار خود را ابراز داشتند.

 

 

 

 

 

 


خروج