1399/04/07

عطش خدمت گروه‌های جهادی در مناطق محروم‌/ محرومیت‌زدایی بسیجیان از روستای پاقلعه شهربابک ‌

گروه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی در مناطق محروم شهربابک فعالیت خود را آغاز کردند تا غبار محرومیت را از چهره مناطق محروم منطقه بزدایند.

عطش خدمت گروه‌های جهادی در مناطق محروم‌/ محرومیت‌زدایی بسیجیان از روستای پاقلعه شهربابک ‌

 

  

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان  ، همزمان با آغاز فصل تابستان عطش فعالیت در گروه‌های جهادی محرومیت زدایی و خدمت به اقشار آسیب پذیر در مناطق محروم در رده‌های مختلف و توسط اقشار گوناگون و بسیجیان در استان کرمان آغاز شده است.

در این ایام گروه‌های جهادی تلاش دارند تا با حضور در مناطق محروم در حد توان خود بخشی از چهره محرومیت در این مناطق را بزدایند و البته در سال‌های گذشته سهم عمده‌ای در محرومیت‌زدایی استان کرمان داشته‌اند و اقشار مختلف مردمی نیز با حضور در این اردوها لذت محرومیت‌زدایی و کمک به نیازمندان را می‌چشند.

اردوی جهادی گروه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی، سپاه شهربابک با هدف محرومیت‌زدایی وخدمت‌رسانی مناطق محروم در منطقه پاقلعه روستای باب‌هیه از پنجم تیرماه آغاز شده است.

در این اردوی جهادی فرمانده سپاه شهربابک برای کمک به مردم محروم روستا بیل به دست گرفت و به همراه پاسداران و بسیجیان شهربابک مشغول ساخت و تکمیل یک واحد مسکونی برای یک روستایی نیازمند شدند.

سرهنگ پاسدار محمدرضا استایی فرمانده سپاه شهربابک در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه این اردوی جهادی با هدف محرومیت‌زدایی و خدمت به مردم در مناطق کمتر برخوردار که از تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)است از صبح روز گذشته آغاز شده است اظهار داشت: این اردوی جهادی تا تکمیل این واحد مسکونی ادامه دارد.

فرمانده سپاه شهربابک عنوان کرد: از جمله برنامه‌هایی که در این منزل مسکونی در حال انجام است ساخت حمام و دستشویی، دیوارچینی حیاط و سفیدکاری برای واحد مسکونی است.

وی با اشاره به اینکه فعالیت این گروه جهادی در مناطق محروم ادامه دارد گفت: هر ماه این اردو در مناطق محروم روستایی با هدف رفع محرومیت و خدمت به مردم برگزار خواهد شد.

استایی با تشکر از همه جهادگران و دستگاه‌هایی که  در خدمت‌رسانی هر چه بهتر این گروه جهادی کمک کردند افزود: همه ما باید در کنار مردم محروم روستایی حضور داشته باشیم.

وی با تاکید بر لزوم تشکیل میز خدمت در روستاها و یاری رساندن عملی به آنها بیان کرد: باید کمک به معیشت مردم نیازمند در الویت همه دستگاه‌ها قرار گیرد.

 

 

 


خروج