تولید ماسک در کرمان افزایش یافت / مردم رعایت اصول بهداشتی را جدی بگیرند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه تولید ماسک در استان کرمان افزایش پیدا کرده گفت: تا روزهای آینده نیاز استان به ماسک تا حد زیادی برطرف می‌شود.

تولید ماسک در کرمان افزایش یافت / مردم رعایت اصول بهداشتی را جدی بگیرند

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان  ، حمیدرضا رشیدی‌نژاد در نشست خبری بااصحاب رسانه استان با اشاره به اینکه تولید ماسک در استان کرمان افزایش پیدا کرده است اظهار داشت: تا روزهای آینده نیاز استان به ماسک تا حد زیادی برطرف می‌شود.

 

وی با بیان اینکه نقاهتگاه بیماران کرونایی در کرمان راه‌اندازی شده و از روز گذشته پذیرش داشته است گفت: متاسفانه چهار بیمار کرونایی استان حال مساعدی ندارند و در بخش آی سی یو بستری هستند.

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با عنوان اینکه تاکید بر رعایت رعایت مسائل بهداشتی از سوی مردم و عدم حضور در تجمعات است افزود: کنترل این ویروس با همکاری مردم امکان‌پذیر است و اکیدا توصیه می‌شود که مردم در خانه بمانند.

وی با بیان اینکه اکیپ‌هایی هماهنگ کردیم که در سطح شهر با گذاشتن بلندگو روی وانت موارد لازم را به مردم اطلاع‌رسانی کنند گفت: کرونا را جدی بگیرید و ما در این مسیر نیازمند مشارکت و همکاری مردم برای جلوگیری از شیوع بیماری هستیم.

رشیدی‌نژاد تصریح کرد: مردم بدانند وقتی نماز جمعه و مساجد تعطیل شدند یعنی شرایط حاد است و مردم نباید هیچ تجمعی داشته باشند.زهرا موسی‌پور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان نیز در این جلسه با بیان اینکه مسائل حاشیه شهر زیاد است و مردم در این مناطق مشکلات زیادی دارند اظهار داشت: مردم در بخشی از حاشیه شهر آب نداشتند که به‌دلیل جلوگیری از شیوع کرونا قرار شد که آبرساتی سیار به دستور استاندار کرمان در این مناطق انجام شود.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان با عنوان اینکه ده دفتر تسهیلگری در ده نقطه حاشیه شهر کرمان داریم گفت: توزیع اقلام آموزشی و بهداشتی از سوی خیرین در اختیار دفاتر تسهیل‌گری در این مناطق قرار گرفته است.20/17


خروج