1398/10/09

مردم و ولایت قدرت‌های بزرگ نظام برای شکست استکبار هستند

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم با ولایت و رهبری قدرت بزرگی هستند که ابرقدرت‌های مستکبر را در مقابله با نظام اسلامی شکست دادند.

مردم و ولایت قدرت‌های بزرگ نظام برای شکست استکبار هستند

آیت‌الله عبدالکریم فرحانی امروز در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در سیرجان اظهار داشت: پیوند ناگسستنی ولایت و رهبری همیشه فتنه‌ها و توطئه دشمنان را خنثی کرد و امروز هم مردم با ولایت و رهبری قدرت بزرگی هستند که ابرقدرت‌های مستکبر را در مقابله با نظام اسلامی شکست دادند.

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: طی 40 سال گذشته فتنه‌های بسیاری را با پیروزی ملت سربلند ایران پشت سر گذاشتیم و هر زمانی توطئه‌ای ایجاد شد و بصیرت رهبری و نگاه به کلام امام و رهبر و قدرت مردم توطئه و فتنه را خاموش کرد.

وی به حوادث مختلف علیه ملت ایران پرداخت و گفت: حتی اگر به دو قرن اخیر کشور ایران نگاه کنیم طی 200 سال گذشته جنگ‌های متعددی علیه این کشور راه افتاد و با وقوع هر جنگ قطعه‌ای از خاک ایران جدا می‌شد اما جنگ و دفاع 8 ساله ما حتی یک وجب از خاک ایران را به اجنبی نداد.

فرحانی اظهار کرد: مردم ایران در راهپیمایی میلیونی خود در نهم دی سال 88 با اعلام برائت از ساختار شکنان در جامعه، پاسخی قاطع به عناصر فتنه‌گری دادند و حماسه‌ای بزرگ آفریدند و آتش فتنه را خاموش کردند.

 

وی عنوان کرد: تاریخ انقلاب اسلامی ایران در چهار دهه گذشته شاهد رخدادها، فرازها و نقاط عطف بسیاری بوده و در مقاطع مختلف با حضور مردم و درایت رهبری نظام به عنوان نقاط عطف و درخشان، تاریخ انقلاب جاودانه و ماندگار شده که این رخدادها و ایام را باید همواره گرامی بداریم.


خروج