1398/07/13

اطلاعات مردمی به سپاه و نیروی انتظامی در برقراری امنیت کمک مؤثری می کند

امام جمعه رفسنجان به جریان کشف و خنثی سازی تیم تروریستی علیه سردار سلیمانی اشاره کرد و گفت: با هوشمندی و اطلاع رسانی مردم فهیم کرمان خیال باطل دشمن نابود شد لذا اطلاعات شما مردم به اطلاعات سپاه و نیروی انتطامی به برقراری امنیت کمک موثری می کند.

اطلاعات مردمی به سپاه و نیروی انتظامی در برقراری امنیت کمک مؤثری می کند

حجت الاسلام عباس رمضانی پور در خطبه های نمازجمعه رفسنجان همگان را به تقوای الهی و رعایت نظم و حدود و اجرای مقررات و اصلاح ذات البین دعوت کرد.

 

امام جمعه رفسنجان یاد شهدای اقتدار آفرین انقلاب اسلامی را گرامی داشت وافزود: این شهدا برای میهن اسلامی و حفظ امنیت و ارامش در کشورمان به جبهه رفتند آنها هم قبل و هم بعد از انقلاب اسلامی برای تأسیس و تشکیل نظام و حکومت اسلامی جان خود را به دست گرفتند و با دشمن به مبارزه برخاستند.

 

 

وی با اشاره به هفته نیروی انتظامی و بیان این نکته که این نیرو در کشور بیش از 13 هزار شهید و 22 هزارجانباز  تقدیم انقلاب و اسلام کرده است؛ سالروز شهادت حضرت رقیه (س) را تسلیت گفت و افزود: آخرین شهید کاروان امام حسین (ع) دختر سه ساله اش حضرت رقیه (س) است؛ کاروان امام حسین(ع) شهید پیش قراول مسلم بن عقیل را داشت که در کوفه غریبانه به شهادت رسید و آخرین شهید این کاروان هم در خرابه شام توسط ظالمان ملعون به شهادت رسید.

 

 

امام  جمعه رفسنجان نیروی انتظامی را مظهر اقتدار و امنیت داخلی کشور دانست و افزود:  مأموران نیروی انتظامی با روحیه جهادی برای مردم کار و خدمت می کنند و در راستای تأمین امنیت در کشور تلاش می کنند، فعالیت این نهاد بر سه اصل آگاهی و آگاهی بخشی، پیشگیری و پیگیری استوار است و مردم از اعماق دل از این نیروها تشکر می کنند و همکاری های مردم و پلیس می تواند در راستای ایجاد امنیت داخل کارساز و مؤثر باشد.

 

 

وی به جریان کشف و خنثی سازی تیم تروریستی علیه سردار سلیمانی اشاره کرد و گفت: دشمن قصد تخریب این مکان و به شهادت رساندن این سردار جنگ را داشت و به همین منظور در زیرزمین خانه ای نزدیک این حسینیه که به این قصد خریداری کرده بودند در حد 500  کیلوگرم مواد تی.ان.تی جاسازی کرده بودند که با هوشمندی و اطلاع رسانی مردم فهیم کرمان خیال باطل دشمن نابود شد لذا اطلاعات شما مردم به اطلاعات سپاه و نیروی انتطامی به برقراری امنیت کمک موثری می کند.

 

 

حجت الاسلام رمضانی پور به بیانات رهبر انقلاب اسلامی  در جمع فرماندهان ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ایشان فرمودند که ایران کاهش تعهدات هسته ای را با جدیت ادامه خواهد داد و سازمان انرژی هسته ای هم در برابر فرمایش ایشان اعلام آمادگی کردند و امید که این اعلام آمادگی واقعی باشد و ظاهری نباشد و امیدوارم که این افراد خدوم، به ملت خدمت کنند نه به غربی ها و در مدت باقیمانده از خدمت خود بتوانند جبران کنند.

 

 

وی در بحث معیشت هم گفت: رهبری در این باره هم فرمودند که مردم در بحث معیشت به گرفتاری افتادند و این مسئولان اگر جدی وارد کار شوند و دست از سر شیاطین بردارند می توانند گره گشای مسائل مردم باشند؛ مسئولان گره ها را باز کنید و خواسته رهبری و مردم و جوانان هم  این است که گره گشا باشید و کشور را از این وضعیت نجات دهید.

 

 

رمضانی پور در بخش دیگر از سخنانش به اقتدار سپاه اشاره و تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند که سپاه از پر افتخارترین مجموعه های کشور است و با هیچ سازمانی قابل مقایسه نیست و در جهان بی نظیر است و خداوند بر توان و اقتدار بیشتر این مجموعه بیفزاید.

 

وی ادامه داد: رهبر انقلاب اسلامی ابلاغ سیاست های کلی نظام قانون گذاری را مهم تلقی کرده و سران سه قوه را موظف کردند تا عمل کنند و گزارش هم ارائه دهند.

 

رمضانی پور ضمن تشکر از مدیرعامل مس ایران که فعالیت های امیدوارانه دارد؛ گفت: اما خواهش داریم اشتغالی که می خواهند در مجتمع مس سرچشمه ایجاد کنند از نیروهای بومی شهرستان رفسنجان باشد؛ این جوی را که برخی نمایندگان و فرمانداران شهرستان های استان کرمان ایجاد کردند خوب نیست.

 

 

ویادامه داد: وقتی می خواهید در  مجتمع گل گهر سیرجان نیرو جذب کنید یک نیرو از رفسنجان برای گل گهر اجازه جذب می دهید؟ در سرچشمه از ده ها شهر فعالیت دارند اما جذب های جدید را توقع داریم از مردم و جوانان این خطه باشد.

 

خبرگزاری شبستان


خروج