1398/07/09
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش:

پوزه معاندان نظام را با مقاومت به خاک می‌مالیم‌

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم پرچمی را که شهدا برافراشته‌اند بر زمین بیافتد و ثمره خونشان هدر رود گفت: با مقاومت است که قادر خواهیم بود پوزه دشمنان، معاندان و استبار جهانی را به خاک بمالیم.

 پوزه معاندان نظام را با مقاومت به خاک می‌مالیم‌

 امیر سرتیپ مهدی معمارباشی امروز در آیین نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت دوران دفاع مقدس در کرمان با بیان اینکه دفاع مقدس یکی از مهم‌ترین و افتخارآمیزترین وقایع تاریخ کشورمان است اظهار داشت: شهدا نگین این انگشتر ارزشمند هستند.

وی با اشاره به اینکه خون شهدا در گوشه گوشه این خاک به زمین ریخته است تا امروز شاهد امنیت پایدار در کشورمان باشیم گفت: توطئه‌های دشمنان در دوران هشت ساله دفاع مقدس و در تمامی این سال‌ها فرصت بسیار خوبی شد تا شعار ما ‌می‌توانیم را به نمایش بگذاریم.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز ملت سرافراز ایران به خود می‌بالند که به قله خودکفایی رسیده‌اند تصریح کرد: امروز ملت ما توانستند ارتباط خود با بیگانه قطع کنند.

وی با اشاره به سخنان رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری در رابطه با اقتدار جمهوری اسلامی افزود: اقتدار امروز ما نشأت گرفته از ایثار و از خودگذشتگی شهدای ما در دوران هشت ساله دفاع مقدس است.

معمارباشی با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم پرچمی را که شهدا برافراشته‌اند به زمین بیافتد و ثمره خونشان هدر رود گفت: امروز راهبرد جمهوری اسلامی را در کشور‌های منطقه از جمله لبنان و یمن که مقاومت را پیش گرفته‌اند شاهدیم و با مقاومت است که قادر خواهیم بود پوزه دشمنان، معاندان و استبار جهانی را به خاک بمالیم.


خروج