1398/07/09

گزارش پنجمین سفر شهرستانی امام جمعه کرمان

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در پنجمین سفر شهرستانی خود از زمان انتصاب تاکنون؛ به شهرستان زرند رفت و با اقشار مختلف دیدار کرد.

گزارش پنجمین سفر شهرستانی امام جمعه کرمان

 بر اساس اعلام معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی، در ادامه سفرهای شهرستانی، ۶ مهر به شهرستان زرند سفر کرد.

 امام جمعه کرمان در این سفر که پنجمین سفر شهرستانی وی از زمان انتصاب به این جایگاه است؛ پس از استقبال رسمی مسئولین شهرستان؛ به مقام شامخ شهدای زرند ادای احترام کرد‌.
 


جلسه شورای اداری شهرستان زرند، بازدید از روند ساخت مصلی بزرگ شهر و بازدید از مجتمع فولاد زرند ایرانیان از جمله برنامه های این سفر بود.
 حجت الاسلام علیدادی سلیمانی همچنین در جمع طلاب حوزه علمیه شهرستان زرند حضور یافت  و سپس به دیدار خانواده شهید مدافع حرم  پاسدار علی عظیمی رفت.

  

 

دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با خانواده شهیدان علی و محمد زمانی و دیدار مردمی از دیگر برنامه های این سفر گزارش می شود.

 

 

 

 

بر اساس گزارش شبستان، پیش از این، چهارمین سفر شهرستانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، ۱۱ تیر به بافت و ازوئیه و رابر انجام شد.


خروج