1398/07/07

تمام همّ ‌و غم مسئولان حل مشکلات اقتصادی مردم باشد

نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: مسئولان و دولتمردان ما همه هم ‌و غم خود را برای حل مشکلات اقتصادی مردم به‌کار گیرند.

تمام همّ ‌و غم مسئولان حل مشکلات اقتصادی مردم باشد

حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی عصر امروز در جمع نخبگان شهرستان زرند با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور حماسه تاریخی ملت ایران در برابر ابرقدرت‌های شرق و غرب است که در یک جنگ نابرابر دشمنان را به زانو درآورد.

امام جمعه کرمان افزود: ایران اسلامی ایران با کمترین  تجهیزات و سلاح جنگی و تنها بر تکیه بر خداوند متعال و رزمندگان غیور و شجاع در برابر تمام دشمنان تا به دندان مسلح ایستادگی کردند و این عزت و افتخار برای همیشه در تاریخ ماندگار شد.

وی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه آمریکا گفت آمریکا و اروپا قابل اعتماد نیستند تنها راه مقابله در جنگ اقتصادی توکل بر خدا، تکیه به اقتدار مردم و توان جوانان این سرزمین و اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی است.

علیدادی‌سلیمانی با بیان اینکه مسئولان و دولتمردان ما همه هم ‌وغم خود را برای حل مشکلات اقتصادی مردم به‌کار گیرند، اظهار کرد: به برکت خون شهدا و با وحدت کامل مردم و مسئولان حول محور ولایت فقیه کشور را از بحران نجات می‌دهیم.

امام جمعه کرمان اظهار کرد: ملت ما تاکنون ثابت کرده است به حول و قوه الهی مقاومت و ایستادگی خود را تا پیروزی کامل ادامه خواهد داد و بر زمین خوردن دشمنان و به خاک مالیده شدن بینی آمریکا و اسرائیل را خواهند دید.

 

وی مردم شهرستان زرند را مردمی ولایتمدار و انقلابی یاد کرد که در دوران دفاع مقدس رزمندگان این خطه حماسه‌های عظیمی را آفریدند.

 

به نقل از خبرگزاری فارس


خروج