1398/05/05

آئین نکوداشت امام جمعه سابق کرمان با حضور ‌سرلشکر سلیمانی ‌آغاز شد

آئین نکوداشت آیت‌الله جعفری امام جمعه سابق کرمان با حضور حجت‌الاسلام محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری و سرلشکر سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در کرمان آغاز شد.

 آئین نکوداشت امام جمعه سابق کرمان با حضور ‌سرلشکر سلیمانی ‌آغاز شد

آئین نکوداشت آیت‌الله جعفری امام جمعه سابق کرمان با حضور حجت‌الاسلام محمد محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری و سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کرمان آغاز شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، محمدجواد فدایی استاندار کرمان، علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان‌رضوی و استاندار سابق کرمان، نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی، موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان، فرماندهان نظامی و انتظامی و دیگر مسئولان استانی نیز حضور داشتند.

مهدی صدفی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اهداف برگزاری این آئین در کرمان اظهار داشت: جامعه اسلامی ما همواره مدیون شخصیت‌ها و عالمان بزرگی است که در راه توسعه و ارتقای فرهنگ اسلامی جامعه و معارف الهی و دفاع از کیان اسلامی و کرامت انسانی تلاش و مجاهدت کرده‌اند.

وی بیان کرد: آیت‌الله سیدیحیی جعفری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه سابق کرمان بیش از 50 سال در دفاع از آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری، ترویج خوبی‌ها و ارزش‌ها، دفاع از کیان اسلامی و محرومان جامعه همراه با ساده‌زیستی و مردم‌داری و با صدق و صفا مجاهدت کرده است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان افزود: در این آئین از تعدادی آثار و تولیدات فاخر از جمله مستندی از زندگانی پر برکت آیت‌الله جعفری و نشر یک عنوان کتاب و نمایشگاهی از عرصه‌های مختلف زندگی ایشان رونمایی خواهد شد.


خروج