انقلاب اسلامی تداوم واقعه غدیر بود

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر با اشاره به اینکه هدف اصلی هجمه فکری و فرهنگی دشمنان ضربه زدن به دین و اعتقادات مردم است گفت: انقلاب اسلامی تداوم غدیر و واقعه غدیرخم حقیقتی عظیم است که باید برای احیاء و توسعه آموزه‌ها و تعالیم آن تلاش کنیم.

انقلاب اسلامی تداوم واقعه غدیر بود

حسین ظریف‌منش در دیدار با حجت‌الاسلام جلالی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری و تاکید ایشان مبنی بر تربیت متخصص در موضوع غدیر اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در نخستین دیدار مسئولین این بنیاد با ایشان فرمودند «بروید برای غدیر متخصص تربیت کنید».

وی با بیان اینکه منویات و توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در رابطه با غدیر نشان از اهمیت این مسئله دارد گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب از سویی و نیاز روز افزون جامعه اسلامی به معرفی و تعمیق این اندیشه ناب و آشنایی جوامع اسلامی با این تفکر نجاتبش وظیفه ما را مضاعف می‌کند.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر با اشاره به اینکه غدیر زوایای مختلف دارد بیان کرد: اعلام ولایت امیرالمومنین(ع) به عنوان استمرار نبوت و معرفی حضرت امیرالمومنین(ع) به عنوان بالاترین فضیلت‌ها و یک نماد بی بدیل یکی از زوایای غدیر است.

وی با اشاره به شرایط امروز جامعه و هجمه فکری و فرهنگی دشمنان تصریح کرد: هدف اصلی دشمنان ضربه زدن به دین و اعتقادات مردم کشور به ویژه در دو مسئله مهم عاشورا و غدیر است.

ظریف‌منش با بیان اینکه واقعه غدیرخم حقیقتی عظیم است که باید برای احیاء و توسعه آموزه‌ها و تعالیم آن تلاش کنیم افزود: انقلاب اسلامی ما نیز تداوم راه غدیر و مکتب اهل‌بیت(ع) است.

وی با اشاره به اینکه برنامه فرهنگی و هنری بازسازی واقعه غدیر خم، یک برنامه کاملا مردمی است که همه کارهای آن به دست جوانان است گفت: بر خود وظیفه می‌دانیم تا با برپایی و برگزاری کارگاه‌های تخصصی غدیرشناسی در سراسر کشور نسبت به انجام این مهم تلاش کنیم.

دوره‌های تخصصی غدیرشناسی در کرمان برگزار می‌شود

همچنین مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان از برگزاری دوره‌های تخصصی غدیرشناسی در کرمان خبر داد و گفت: این دوره‌ها با هدف مقابله با تهاجمات گسترده فرهنگی، تعمیق تفکر و اندیشه نجات‌بخش غدیر و گسترش آموزه‌های ولایت و امامت برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام علی جلالی امروز در دیدار با ظریف‌منش مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر اظهار داشت: دوره‌های تخصصی غدیرشناسی با هدف مقابله با تهاجمات گسترده فرهنگی و تعمیق تفکر و اندیشه نجات‌بخش غدیر و گسترش آموزه‌های ولایت و امامت در سال جاری با همکاری بنیاد بین‌المللی غدیر و اداره کل تبلیغات اسلامی در استان کرمان اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این دوره‌ها گفت: مسئله غدیر بسیار مهم است و پرداختن در این حوزه در شرایط کنونی کشور و جامعه لازم و ضروری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در این زمینه گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب کار در موضوع غدیر باید پیوسته و دائم باشد و در این حوزه باید متخصص تربیت کرد.

وی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی غدیرشناسی در کرمان افزود: این کارگاه آموزشی با توجه به نیاز مبرم جامعه اسلامی به شناخت و معرفت کامل نسبت به ولایت و امامت و با هدف تربیت مربی و اعزام آنان به تمام نقاط استان انجام می‌شود.

به گزارش تسنیم، دوره آموزشی غدیر شناسی با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان و بنیاد بین‌المللی غدیر در تابستان امسال برگزار می‌شود.


خروج