حوزه و دانشگاه بیشتر به بیانیه گام دوم انقلاب بپردازند

امام جمعه رفسنجان گفت: لازم است همه افراد جامعه به ویژه جامعه حوزوی و دانشگاهی بیشتر به بیانیه گام دوم انقلاب بپردازند.

حوزه و دانشگاه بیشتر به بیانیه گام دوم انقلاب بپردازند

حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور در خطبه‌های نماز عید فطر اظهار داشت: ماه مبارک رمضان عمل به واجبات و پرهیز از معاصی بوده و بر اساس حدیث شریف نبوی، بهشت با سختی‌ها و ناملایمات برای ما هموار می‌شود و جهنم با تمایلات نفسانی به وجود می‌آید.

امام جمعه رفسنجان با تأکید بر اینکه لازم است همه افراد جامعه به ویژه جامعه حوزوی و دانشگاهی بیشتر به بیانیه گام دوم انقلاب بپردازند، بیان کرد: در مکه برائت از مشرکین صورت گرفت اما سران این کشور همدست با کفار و مشرکان و صهیونیست‌های غاصب شده‌اند.

رمضانی‌پور خاطرنشان کرد: نیاز اصلی شهرستان ما ایجاد اشتغال است و اشتغال باید حرف اول را بزند، فرماندار و مسئولان ادارات روان‌سازی کنند و زمینه‌ها را فراهم کنند تا کسب و کار را بیشتر در شهرستان شاهد باشیم و از مجموعه‌های مس می‌خواهیم نسبت به اشتغال و ایجاد صنایع پایین‌دستی مس گام بردارند.

وی ادامه داد: رونق تولید به ویژه در بخش کشاورزی انتظار است تا آب هدر نرود و با همت کشاورزان شاهد مصرف بهینه آب و رفتن به سمت کشت‌های نوین باشیم.

 

رمضانی‌پر تأکید کرد: اسفندماه امسال انتخابات مجلس را پیش روی داریم باید از سیاسی‌کاری پرهیز شود، مردم بصیرت دارند، خدمتگذار را خوب می‌شناسند بعضا از عوامل فریب‌دهنده استفاده نشود تا انتخاب به جا و مؤثر شاهد باشیم.


خروج