بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت روز اطلاعات، سربازان گمنام امام زمان(عج)

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت روز اطلاعات، «سربازان گمنام امام زمان(عج)» بیانیه ای صادر کرد، در این بیانیه آمده است:

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان به مناسبت روز اطلاعات، سربازان گمنام امام زمان(عج)

وزارت اطلاعات قلب و چشم بینا و کار آن ظریف و مسئولیت آن در کشور تعیین کننده استمقام معظم رهبری(مد ظله العالی)

 

  بدون شک آسایش، امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل خون مطهر شهیدان، فداکاری ایثارگران و تلاش بی وفقه و خستگی ناپذیر مجموعه خدوم، هوشیار و موقعیت شناس نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی به ویژه " سربازان گمنام امام زمان(عج) " می باشد.

  برکسی پوشیده نیست آرامش جامعه مرهون عزیزانی است که دائم در جهاد فی سبیل الله هستند و به فرموده رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی (( سربازان گمنام امام زمان(عج) فرزندان عزیز ایرانند که لبخند رضایت مردم، شیرین ترین هدیه برای آنان است و ... ))

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با گرامیداشت این ایام خجسته و تبریک میلاد منجی عالم بشریت امام زمان(عج) هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را که به نام نیروهای خدوم اطلاعات نامگذاری شده است را تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون این عزیزان را در استمرار خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفظ و صیانت از دستاوردهای گرانقدر آن، تحت منویات ولی امر مسلمین حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان


خروج