سردار ابوحمزه:

اقدام خصمانه آمریکا نشان از اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره ای به اقدام خصمانه آمریکا در قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی گفت: این حرکت آمریکایی ها نشان از اقتدار، عزت و سربلندی سپاه است و قطعا بی پاسخ نخواهد ماند.

اقدام خصمانه آمریکا نشان از اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه ثارالله استان، امروز(۲۰ فرودین) مصادف با سوم شعبان المعظم با تبریک اعیاد شعبانیه خصوصاً ولادت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار به همگان به ویژه پاسداران حریم امامت و ولایت، خاطرنشان کرد: با توجه به نقش محوری و کلیدی که امام حسین علیه السلام در محرم سال۶۱ هجری داشتند در منتهی الیه، امام انقلاب این روز به عنوان روز پاسدار نامگذاری کردند و فرمود اگر سپاه نبود کشور نبود.

 

وی افزود: در طول بیش از ۴۰ سال که از عمر انقلاب اسلامی می گذرد و در فراز و فرودها به لطف خدا و هدایت های امامین انقلاب و لطف مردم، الحمدلله سپاه در همه مأموریت ها چه در در داخل کشور و چه مأموریت های خارج از کشور به بهترین وجه وظیفه و تکلیف خود را انجام بدهد.

 

سردار ابوحمزه گفت: به طور مثال هم اکنون که بنده از شهرستان حمیدیه صحبت می کنم، سپاه ثارالله و استان نقش پشتیبانی از مردم حمیدیه را عهده دار است؛ حمیدیه حدوداً ۱۷ کیلومتر از اهواز فاصله دارد و روستاها و بخشی از شهر دچار سیل شده و نیاز است کمک های لازم انجام شود.

 

وی با بیان اینکه آنچه الان نیاز است علیرغم اینکه مردم عزیز استان کرمان کمک های قابل توجهی در گلستان و لرستان و... کردند؛ چادر، نایلون، مواد غذایی و کنسرو و... است؛ گفت: بهرحال سپاه در هر شرایط و موردی که مردم ما در هرجای کشور نیاز داشته باشند وارد می شود و این را به عنوان یک تکلیف می داند.


فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تصریح به اینکه رسالت پاسداری خدمت خالصانه و مؤمنانه و بدون توقع به همه اقشار جامعه است؛ درباره اقدام خصمانه آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم اظهار داشت: خوی استکباری دولتمردان آمریکا در طول ۴۰ سال عمر انقلاب اسلامی که همیشه به نوعی علیه انقلاب حرکت هایی انجام دادند و محورهای اصلی خصومت و جوسازی ها و توهین ها و تحقیرها علیه انقلاب از سال ۵۷ تاکنون یکی از نهادهایی که همیشه مورد نگاه خصمانه دولتمردان آمریکا بوده، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بوده است.

 

وی به صراحت اعلام کرد: این حرکت آمریکایی ها بی پاسخ نخواهد و حرکت قوی، منسجم و شکننده ای را سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام خواهد داد و از طرفی هم اقتدار، عزت، سربلندی سپاه را با این حرکت مذبوحانه نشان داد و سپاه با اقتدار همین رویه ای که در طول این ۴۰ ساله انجام داده خواهد داشت.

سردار ابوحمزه با بیان اینکه دشمن شماره یک سپاه و ملت ما دولتمردان و رژیم آمریکا است، ادامه داد: آمریکا تحت تأثیر صهیونیسم بین‌الملل است که می خواهد این اسراییل غاصب کودک کش روبه اضمحلال را با موج روانی در منطقه حفظ کنند اما یقیناً بدانند این حرکت ها ثمره ای نخواهد داشت و سپاه با قوت و قدرت با عوامل و عناصر و دولتمردان آمریکا برخورد خواهد کرد.

وی حرکت شورای عالی امنیت ملی کشور را جواب دندان شکنی از مجموعه نظام اسلامی به این اقدام رییس جمهور آمریکا دانست.


خروج