یادواره شهدای ورزشکار استان کرمان برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به اینکه بالغ بر ۳۶۰ برنامه ورزشی در راستای کنگره شهدای استان کرمان برگزار شد گفت: یادواره شهدای ورزشکار استان ۲۲ اسفند ماه جاری برگزار می‌شود.

 یادواره شهدای ورزشکار استان کرمان برگزار می‌شود

محمدتقی امیری‌خراسانی ظهر امروز در جلسه شورای عالی استانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با بیان اینکه در جامعه ورزش و جوانان، قهرمانان واقعی افرادی بودند که مدال آنها پلاکشان بود اظهار داشت: متاسفانه در کرمان مسائل فرهنگی و ورزشی در اولویت‌های اول استان نیست.

وی با اشاره به اینکه بالغ بر 360 برنامه ورزشی در راستای کنگره شهدای استان کرمان برگزار شد گفت: یادواره شهدای ورزشکار استان 22 اسفند ماه جاری برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه استان کرمان بهشت معادن کشور است اما رسالت اجتماعی این معادن انجام نمی‌شود عنوان کرد: باید یک برنامه مدون داشته باشیم تا بودجه‌های ورزشی در استان به طور هدفمند هزینه شود.

وی با اشاره به اینکه جامعه جوان ما که زیر مجموعه اداره ورزش و جوانان هستند دوران دفاع مقدس را تجربه نکردند گفت: باید با یک روش خاص و برنامه‌ریزی دقیق و مناسب این قشر مهم و اثرگذارجامعه را با فرهنگ ایثار و شهادت و سیره شهدا آشنا کرد.


خروج