ششمین یادواره ۵۰۰ شهید شهرستان جیرفت برگزار شد

ششمین یادواره ۵۰۰ شهید شهرستان جیرفت با بیش از ۵۰ غرفه نمایشگاهی از شهدای این منطقه در مصلی جیرفت برگزار شد.

 ششمین یادواره ۵۰۰ شهید شهرستان جیرفت برگزار شد

سرهنگ استایی فرمانده ناحیه سپاه جیرفت امشب در یادواره 500 شهید شهرستان جیرفت اظهارداشت: این یادواره برای شهدایی است که رفتند تا ما بمانیم و راه آنها را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه یاد شهیدان باید زنده نگه داشته شود، عنوان کرد: تاکید مقام معظم رهبری بر این است که در یادواره شهدا برنامه‌های متنوعی برگزار شود، روحیه خودگذشتگی در بین مردم باید جریان داشته باشد و این روحیه در بین جوانان ترویج داده شود تا قدرتمند‌تر از گذشته مسیر انقلاب را طی کنیم.

فرمانده ناحیه سپاه جیرفت با اشاره به اینکه اگر روحیات شهدا ترویج داده شود جامعه ما به سمت مدینه فاضله سوق داده می‌شود گفت: خداوند در قرآن کریم می‌فرماید اگر می‌خواهید باقی بمانید و قدرتمند شوید باید به ریسمان الهی چنگ بزنید.

وی با بیان اینکه اگر شهدا پیروز شدند به این دلیل است که به خدا ایمان داشتند و به طاغوت کفر ورزیدند افزود: دشمن از اول انقلاب تاکنون توطئه‌های زیادی برای کشور ایجاد کرده است اما هر جایی که ما نترسیدیم، پیروز شدیم و هرجا که ترسیدیم و عقب کشیدیم، شکست خوردیم، پس نباید در برابر دشمن کوتاه بیاییم.

به گزارش تسنیم ششمین یادواره 500 شهید شهرستان جیرفت با برنامه‌های متنوع فرهنگی مذهبی از جمله پخش نماهنگ و مداحی مداحان اهل‌بیت‌(ع) و عزاداری و سوگواری مردم به‌مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا‌(س) همراه بود.


خروج