1399/06/26
استاندار کرمان:

خدمت‌رسانی به مردم به هیچ بهانه‌ای نباید متوقف شود

استاندار کرمان با بیان اینکه به هیچ بهانه‌ای نباید خدمت‌رسانی به مردم را متوقف کرد گفت: وقتی پروژه‌ای تعطیل شود ضرر اصلی آن متوجه مردم است.

خدمت‌رسانی به مردم به هیچ بهانه‌ای نباید متوقف شود

 

 

 


به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان؛ محمدجواد فدائی در همایش شهرداران استان کرمان با بیان اینکه سال 1365 و حدود 34 سال پیش معاون امورعمرانی استانداری کرمان بودم و باسابقه‌ترین فرد این سالن خود بنده هستم اظهار داشت: متاسفانه مشکلاتی که سال 65 و بعد از آن زده می‌شد امروز هم همین مشکلات در حوزه ساختاری، نیروی انسانی، ماشین‌آلات، مالیات و ... بیان می‌شود و این سوال وجود دارد که چرا این مشکلات بعد از 34 سال هنوز حل نشده است؟

 

وی با اشاره به اینکه عدم توجه به اصول اساسی کار باعث شده این مشکلات در تمامی این سال‌ها باقی بماند افزود: باید با ابزار درست کار کرد و ابزار این حوزه قوانین است.

 

استاندار کرمان با بیان اینکه اگر قوانین خوبی در کشور داشته باشیم دیگر قوا به خوبی کار می‌کنند تصریح کرد: تا زمانی که مشکلاتی قانونی در کشور وجود دارد هیچ وقت مشکلات ما حل نخواهد شد.

 

وی وجود قوانین ضعیف و اجرای سلیقه‌ای و با توجه به برداشت شخصی را از دیگر مشکلات این حوزه برشمرد و افزود: راه حل مشکلات ما وجود قوانین کالا و اصلاح فرهنگ است.

فدائی تعدد و تغییر زیاد قوانین را هم یک ضعف دانست و گفت: متاسفانه شهرداری‌ها در کشور اختیارات زیادی ندارد در حالی که شهردارهای دیگر کشورها اختیارات زیادی دارند.

وی با بیان اینکه شهرداران باید با توجه به کمبودها و محدودیت‌ها، کارها را اولویت‌بندی کنند افزود: شهرداران باید کارهایی را در اولویت قرار دهند که انتفاع بیشتری برای مردم دارد.

استاندار کرمان با تاکید بر اینکه نباید به بهانه قانون، آیین‌نامه و عدم تعامل بین دستگاه‌ها خدمت‌رسانی به مردم را متوقف کرد گفت: وقتی پروژه‌ای تعطیل شود ضرر اصلی آن متوجه مردم است.

وی با بیان اینکه هیچ پروژه‌ای در استان تحت هیچ شرایطی نباید تعطیل شود افزود: تعطیلی پروژه‌ها باعث می‌شود که خدمت‌رسانی به مردم به تاخیر بیفتد.

 

 

 

 

 

 

 


خروج