1399/05/09

یادواره شهیدان "علی و محمود ماهانی" در جوار مزار حاج قاسم برگزار شد

یادواره شهیدان "علی و محمود ماهانی" همزمان با سالروز شهادت این شهدای بزرگوار در جوار فرمانده شهیدشان حاج قاسم سلیمانی در کرمان برگزار شد.

یادواره شهیدان

 

 


 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان، یادواره شهیدان "علی و محمود ماهانی" همزمان با سالروز شهادت این شهدای بزرگوار و شب عرفه با حضور خانواده معظم شهدا و با حفظ پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در جوار فرمانده شهیدشان حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان برگزار شد.

ابراهیم شهریاری همرزم شهیدان ماهانی و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در این یادواره اظهار داشت: سپهبد شهید حاج‌ قاسم سلیمانی به شهدا خیلی احترام می‌گذاشت و زمانی که به  گلزار شهدا می‌آمد اجازه نمی‌داد راجع به چیزی با او صحبت کنیم.

 

وی با بیان اینکه حاج قاسم به پدر و مادرش نیز احترام خیلی زیادی می‌گذاشت ادامه داد: حاج قاسم در یکی از سفرها وقتی از سوریه آمد با تمام خستگی جنگ به دیدار مادر در بیمارستان حضرت فاطمه‌الزهرا(س) که بستری بود رفت.

 

‌شهریاری با تاکید بر اینکه حاج قاسم بسیار ولایتمدار بود و به نوعی در ولایت ذوب بود افزود: حاج قاسم به مادران و پدران شهدا بسیار احترام می‌گذاشت‌ ‌.

 

به گزارش تسنیم شهیدان علی و محمود ماهانی دو برادر شهید هستند که  هر دو در تاریخ 8 مرداد 62 در عملیات والفجر سه منطقه مهران به درجه رفیع شهادت رسیدند.

 

 

 

 

 

 

 


خروج