1399/04/10

طنین صلوات خاصه امام رضا (ع) در روستای سیل‌زده جهر کرمان

با حضور کاروان زیر سایه خورشید و خدام حرم رضوی در روستای سیل‌زده جهر در استان کرمان صلوات خاصه امام رضا (ع) در این روستا طنین‌انداز شد.

طنین صلوات خاصه امام رضا (ع) در روستای سیل‌زده جهر کرمان

 


 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  کرمان، با حضور کاروان زیر سایه خورشید و خدام حرم مطهر علی ابن موسی الرضا(ع) در روستای سیل‌زده جهر اندوهجرد در استان کرمان صلوات خاصه امام رضا (ع) در این روستا قرائت شد.

 

کاروان خدام حرم رضوی با حضور در جمع مردم برخی روستاهای استان کرمان عطر حرم رضوی را در سراسر نقاط استان کرمان برده و حال و هوای معنوی ویژه‌ای در ایام دهه کرامت در این مناطق ایجاد کردند.

 

کاروان خادمان حرم امام رضا(ع) که با همراهی حجت‌الاسلام آقا‌ملایی امام جمعه اندوهجرد همراه بود با حمل پرچم گنبد منور بارگاه ملکوتی امام رضا‌‌(ع) بسته‌های تبرکی حرم رضوی را در بین مردم این روستا توزیع کردند.

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  کرمان، برای دوازدهمین سال متوالی کاروان خدام رضوی در استان کرمان پایتخت مقاومت و دیار حاج قاسم سلیمانی حضور یافته و در برنامه‌های جشنواره مردمی زیر سایه خورشید شرکت می‌کنند.

 

استان کرمان به مدت 7 روز میزبان 2 کاروان از خدام حرم امام رضا(ع) است که جهت شرکت در 150 عنوان برنامه فرهنگی ویژه ولادت امام رئوف به شهرستان‌ها، بخش‌ها و روستاهای استان سفر می‌کنند.

به‌دلیل شیوع ویروس کرونا برنامه‌های امسال جشنواره زیر سایه خورشید جنبه عمومی نداشته و برنامه‌ها در قالب دیدارهای خصوصی با ائمه جمعه و مسئولان استان، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، دیدار با کارکنان ادارات، دیدار با صنعتگران، دیدار با کادر درمان و گروه‌های پزشکی، دیدار با گروه‌های جهادی فعال در بحث کرونا، غبارروبی مزار شهدا، حضور در مراکز اصلاح و تربیت و زندان‌ها، حضور در مراکز آموزشی نیروهای مسلح، حضور در بقاع متبرکه و غیره با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  کرمان، سیل ابتدای امسال در استان کرمان باعث شد بخش زیادی از خانه‌های روستای جهر از توابع اندوهجرد شهداد مورد آسیب قرار گرفته و مردم خانه و وسایل خانه خود را از دست بدهند.


خروج