نمایشگاه نجم‌المقاومه با محوریت حاج قاسم سلیمانی در کرمان گشایش یافت

در آستانه روز جهانی قدس روز مبارزه با استکبار جهانی نمایشگاه پوستری نجم‌المقاومه با محوریت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در استان کرمان گشایش یافت.

نمایشگاه نجم‌المقاومه با محوریت حاج قاسم سلیمانی در کرمان گشایش یافت

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، آیین رونمایی از نمایشگاه پوستری نجم‌المقاومه با حضور محمد‌صادق بصیری معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمان، حسین انجم‌شعاع رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان و مجتبی اسدی رئیس حوزه هنری استان کرمان برگزار شد.

 

در این مراسم مهدی بذرافشان معاون حوزه هنری استان کرمان با اشاره به اینکه این نمایشگاه در ده اثر طراحی شده است اظهار داشت: نمایشگاه پوستری نجم‌المقاومه با نگاه بین‌المللی جبهه مقاومت تهیه شده است.

 

وی با بیان اینکه این نمایشگاه با هدف تبیین نقش و تاثیر شهید سپهبد قاسم سلیمانی در جریان جبهه مقاومت و اتحاد این جبهه آماده شده است گفت: هر کدام از پوسترها یکی از حوزه‌های مقاومت در کشورهای مختلف را به تصویر کشیده است.

 

معاون حوزه هنری استان کرمان خاطر‌نشان کرد: نمایشگاه پوستری نجم‌المقاومه یک مجموعه 10 اثری است که به همت حوزه هنری استان کرمان و مشارکت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان واداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی کرمان برای روز قدس آماده شده است.

 

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال 99 این مجموعه هنری دومین نمایشگاه با محوریت معرفی ابعاد شخصیتی شهید سپهبد قاسم سلیمانی است که توسط حوزه هنری استان کرمان تولید شده است افزود: برای ایام ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) نیز نمایشگاهی در حال طراحی است.


خروج