برنامه‌های 14 و 15 خرداد و روزجهانی قدس با توجه به شرایط برگزار می‌شوند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: برنامه‌های بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) و روز قدس بر حسب شرایط بیماری کرونا برگزار می‌شوند.

برنامه‌های 14 و 15 خرداد و روزجهانی قدس با توجه به شرایط برگزار می‌شوند

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان، حسین انجم‌شعاع صبح امروز درجلسه ستاد بزرگداشت ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد، به ویژگی‌های شخصیتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: تاریخ شخصیت‌هایی همچون امام خمینی (ره) کمتر به خود دیده است، فردی که به غیر خدا به هیچ چیز فکر نمی‌کرد و تنها رضای خدا در کارها را می‌دید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان افزود: امام خمینی (ره) تنها به وظیفه دینی و الهی که به عهده داشتند فکر می‌کردند، رضای خدا را دنبال می‌کردند، ولو اینکه عده‌ای از این حرکت ناراحت باشند و خوششان نیاید.

وی با بیان اینکه، امام راحل خود را مامور به وظیفه و ادای تکلیف الهی می‌دانستند، عنوان کرد: تفکرت ایشان نشات گرفته از تفکرات عاشورایی بود.

انجم‌شجاع ادامه داد: امام خمینی (ره) قیام خود را بنا به وظیفه آغاز کرد و مردم هم پشت ایشان حضور یافتند و پیروزی حاصل شد. انجم‌شعاع گفت: ویژه برنامه‌های روز قدس و بزرگداشت 14 و 15 خرداد با توجه به شرایط برگزار می‌شوند،

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه روز قدس و بزرگداشت ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد فراموش نشدنی هستند، گفت: برای 14 و 15 خرداد برنامه‌های دیده شده است که با رعایت شرایط برگزار می‌گردند.

وی بیان کرد: برنامه‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تحت هیچ شرایطی تعطیل نیستند، اما با توجه به شرایط و با تغییر روش‌ها با باشکوه همیشگی برگزار می‌شوند.

انجم‌شعاع گفت: تولیدات محتوایی از فضای مجازی و رسانه‌ها در این ایام خواهیم داشت و شخصیت امام خمینی (ره) و رهبری ایشان در انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و غیره معرفی می‌شود.


خروج