برنامه‌های روز قدس در کرمان با ستاد استانی کرونا هماهنگ می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه اگر قرار باشد برنامه‌ای برای روز جهانی قدس اجرا شود به طور حتم با ستاد استانی کرونا هماهنگ خواهد شد گفت: امیدواریم با ایجاد هم‌افزایی در زمینه اجرای برنامه‌ها در فضای مجازی تمام دستگاه‌های اجرایی برای تولید محتوا همکاری کنند.

برنامه‌های روز قدس در کرمان با ستاد استانی کرونا هماهنگ می‌شود

به گرارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان ،حسین انجم شعاع روز شنبه در جلسه ستاد بزرگداشت  روز جهانی قدس با اشاره به اینکه قدس یکی از روزهای سرنوشت ساز و مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شهید مقاومت و روز قدس نماد مقاومت است لذا باید در این زمینه برنامه ریزی و اقدام شود.

وی اظهار داشت: بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران ۱۶ مرداد سال ۵۸ آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان روز قدس عنوان کردند تا یک روز خاص برای حمایت و پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین وجود داشته باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان آزادی خواهان جهان همواره روز قدس را گرامی می دارند و در راهپیمایی این روز شرکت می کنند به طوری که می توان گفت روز قدس روز نماد حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.

وی ادامه داد: روز قدس زمان مناسبی است تا مردم با حضور خود در راهپیمایی انزجار از ظالمین و اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین را به جهانیان اعلام کنند.

انجم شعاع با بیان اینکه اگر اتحاد و همدلی کاملی بین مسلمانان بود و تمام مسلمانان به در راستای رسیدن فلسطین به آرمان هایش کمک می کردند خیلی زودتر از این فلسطن آزاد شده بود.

وی با اشاره به شرایط حاکم بر جهان و شیوع بیماری کرونا تصریح کرد: ممکن است روز قدس متفاوت از سال های گذشته برگزار شود لذا باید حول دو محور برنامه ریزی کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: باید در زمینه روز قدس بیشتر از فضای مجازی و رسانه ها استفاده شود و برنامه هایی این روز از طریق فضای مجازی اجرا شود.

 

وی با بیان اینکه اگر شرایط عادی باشد راهپیمایی روز قدس را برگزار می کنیم اما اگر شرایط عادی نباشد می توان با استفاده از رسانه ها و فضای مجازی برنامه های این روز را اجرا کرد.

 

انجم شعاع تصریح کرد: دستگاه های اجرایی بر اساس اجرای برنامه های روز قدس در فضای مجازی تولید محتوا کنند.

 

وی به کمک مومنانه نیز اشاره کرد و اظهار داشت: این کار در کشور و به تبع آن در استان کرمان در ستادی با ریاست امام جمعه آغاز شد و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان کمیته تبلیغات برای تشویق و ترغیب مردم اقدام کرد.

 

اعضای ستاد روز جهانی قدس در کرمان در این نشست نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه چگونگی برگزاری این روز در فضای حقیقی وبا حضور مردم وفضای مجازی عنوان کردند.


خروج