سپاه لایروبی و تخلیه آب منازل سیل‌زده جنوب کرمان را آغاز کرد

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از آمادگی کامل سپاه، بسیج و گروه‌های جهادی استان برای خدمت‌رسانی به مردم آسیب‌دیده سیلاب‌های جنوب استان خبر داد.

سپاه لایروبی و تخلیه آب منازل سیل‌زده جنوب کرمان را آغاز کرد

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان ، سردار حسین معروفی با اشاره به اقدمات انجام شده توسط سپاه ثارالله استان کرمان در مناطق سیلزده جنوب استان کرمان اظهار داشت: از روز اول عید قرارگاه در سپاه ثارالله استان تشکیل شده است.

 

وی با بیان اینکه سردار مطهری جانشین سپاه استان در منطقه مستقر است گفت: از روز گذشته تمامی گروه‌های جهادی استان برای امدادرسانی به مردم آسیب‌دیده از سیلاب‌ها پای کار هستند.

فرمانده سپاه ثاراالله استان کرمان با اشاره به اینکه تخلیه آب منازل مسکونی در شهرستان کهنوج امروز توسط گروه‌های بسیجی انجام شده است افزود: 100 گروه هم برای لایروبی خانه‌های آسیب‌دیده از سیلاب‌ها آماده هستند که این فردا کار خود را آغاز می‌کنند.     وی با تاکید بر اینکه ضدعفونی واحدهای مسکونی پس از لایروبی در برنامه است گفت: در حال حاضر جانشین سپاه استان کرمان در منطقه زهکلوت رودبار جنوب مستقر است.

 

معروفی با عنوان اینکه 15 کف‌کش در منطقه مستقر شده و چهار کف‌کش قوی از قرارگاه خاتم برای تخلیه آب منازل مسکونی به منطقه اعزام شده است افزود: دو دستگاه از قرارگاه مهندسی، چهار دستگاه از لشکر ثارالله و حدود 12 دستگاه هم از قرارگاه خاتم به منطقه اعزام شده است.

 

وی با بیان اینکه امروز با کمک بسیجیان و خیران چهار هزار پرس غذا طبخ و توزیع شده است گفت: تمام ظرفیت سپاه استان پای کار است و اقدامات ما با اولویت امداد و نجات، تخلیه آب منازل مسکونی و انجام اقداماتی برای تامین امنیت بیشتر منطقه رد برابر سیلاب‌ها انجام می‌شود.


خروج