قدردانی فرمانده سپاه کرمان از عدم حضور خانواده شهید سلیمانی در مزار شهید برای حفظ سلامتی مردم

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با صدور پیامی به‌مناسبت سال نو به خانواده شهید سپهبد قاسم سلیمانی، از تدبیر خانواده شهید نسبت به عدم حضور در مزار آن شهید والامقام به جهت حفظ سلامتی مردم قدردانی کرد.

قدردانی فرمانده سپاه کرمان از عدم حضور خانواده شهید سلیمانی در مزار شهید برای حفظ سلامتی مردم

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان ، ‌ سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با صدور پیامی به‌مناسبت سال نو به خانواده شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، از تدبیر خانواده شهید نسبت به عدم حضور در مزار آن شهید والامقام به جهت حفظ سلامتی مردم قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

خانواده معزز، معظم، مکرم، بزرگوار و صبور سردار سرافراز اسلام سیدالشهدای مقاومت، نور چشمان ما شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

همسر همراه، یاور مقاوم، فداکار و صابر و فرزندان دلبند عزیز انقلابی، مومن و ولایت باور آن شهید جاوید و سعید

سلام علیکم

در ماه خداوند جلیل ماه نزول رحمت الهی و در عشیه شهادت ابوالحسن امام موسی بن جعفر(ع) و با اعتماد و اطمینان به لطف ذات اقدس محول‌ الحول و الاحوال به استقبال سال نو می‌رویم.

 

امید به میمنت فرخنده مبعث رسول مهربانی و خوبی‌ها حضرت محمدابن عبدالله(ص) حال همه بندگان عالم و رهوران طریق حق و حقیقت و دلدادگان او به احسن‌الحال دگرگون شود.

 

ضمن درود به ارواح مطهر شهیدان و امام شهیدان و آرزوی سلامتی به رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی، اما جای ابر مجاهد، ابرفتوح جبهه‌های بین‌المللی مقاومت اسلامی، قلب ملت ایران، تندیس ادب و اخلاق، عرفان و اخلاص، سپه‌سالار دل‌ها، سپهبد شهید عزیزمان سردار حاج قاسم سلیمانی خالی است.

 

دعا می‌کنم آن بنده پاکیزه، عارف، مخلص، صدیق و فداکار، آن دوست خدا، رفیق ائمه هدی (ع)، آن مهربان با مردم را ذات اقدس اله العالم با پیامبر اعظم حضرت محمد (ص) و خاندان پاکش محشور فرماید و به برکت وجود نازنین این ابر مرد بی‌نطیر و شهید جاوید به خانواده معظم معززش صبر جمیل و توفیق ادامه دهندگی آن مسیر حقیقت الهی را عنایت فرماید.

 

اینجانب به عنوان خادم کوچک مردم در سپاه ثارالله استان کرمان، دوست، برادر و سرباز کوچک شهید حاج قاسم از محضر شریف شما خانواده بزرگوار و والامقام آن شهید، برادران و خواهران و همچنین خانواده سردار شهید عزیز حسین پورجعفری به واسطه تدبیر بسیار به‌جا و منطقی و اعلام اینکه به‌دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا و حفظ سلامتی مردم عزیز استان در روز اول سال تحویل به مرقد شریف و منور آن شهید در کرمان حاضر نشدید و از همه عواطف سرشار از معنویت و عشق به آن مرد الهی برای سلامتی مردم گذشتید، صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم قطعا این تدبیر منطق همان ضلع سوم حقیقت پاسداری حاج قاسمی است، مکتبی‌بودن، انقلابی‌بودن و این مردمی‌بودن شما عین همان بزرگوار است.

 

امیدوارم خداوند منان و مهربان همیشه شما را باعزت روز افزون در مسیر حقیقت و مکتب حاج قاسم که همانا مکتب زیبایی‌ها، پاکی‌ها، گذشت‌ها، ولایت‌پذیری و ولایت‌باوری، مقاومت و ایستادگی‌ها در مسیر حق است استوار بدارد.

 

ما همیشه در این مکتب کنار شما خانواده آن مراد خود خواهیم بود.

 

برادر، دوست و سرباز کوچک حاج‌قاسم/ حسین معروفی

 


خروج