استاندار کرمان: راه ارتباطی ۱۰۰ روستای جنوب کرمان مسدود است

استاندار کرمان گفت: دسترسی به ۳۰ روستا جنوب استان تنها با خودروهای کمک‌دار امکانپذیر است و امکان دسترسی به ۷۰ روستا حتی با خودروهای کمک‌دار هم امکانپذیر نیست.

استاندار کرمان: راه ارتباطی ۱۰۰ روستای جنوب کرمان مسدود است

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان ، محمد جواد فدائی در پایان بازدید یک روزه از مناطق سیلزده جنوب استان کرمان با اشاره به بازدید از مناطق آسیب‌دیده در جنوب استان کرمان انجام شد اظهار داشت: سیلاب‌ها خسارا زیادی به راه‌های مواصلاتی جنوب استان کرمان وارد کردند.

 

وی با عنوان اینکه سیلاب‌ها به تعداد زیادی از پل‌ها و آبنماها در جنوب استان کرمان خسارت وارد کردند گفت: در حال حاضر دسترسی به 30 روستا در جنوب استان تنها با خودروهای کمک‌دار امکانپذیر است و 70 روستا حتی با خودروهای کمک‌دار هم امکان دسترسی به آنها وجود ندارد.  

 

استاندار کرمان با بیان اینکه امروز بنا داشتیم تا با بالگرد از مناطق گرفتار در سیلاب‌ها از نزدیک بازدید داشته باشیم افزود: به دلیل شرایط جوی این امکان فراهم نشد.

 

وی با اشاره به اینکه خساراتی هم به حوزه کشاورزی و دامداری در این منطقه هم وارد شده که مقرر شده خسارات وارد سریعا ارزیابی و برآورد شود گفت: سیلاب 50 درصد زهکلوت را در گیر کرده بود و از منازل مسکونی آسیب‌دیده از نزدیک بازدید داشتیم.

 

فدائی با بیان اینکه اسکان موقت این افراد انجام شده است افزود: کارهای مقدماتی انجام شده و بنیاد مسکن و کمیته امداد بازسازی مناطق آسیب‌دیده را به عهده دارند.


خروج