به روایت یکی از مدافعان حرم:

ماجرای یک عملیات پیچیده در دمشق و ارتباط معنوی حاج قاسم با روح شهید باکری

حاج قاسم روی این فرمانده را می بوسد و در گوش او می گوید روح مطهر باکری در این عملیات به شما کمک کرد.

ماجرای یک عملیات پیچیده در دمشق و ارتباط معنوی حاج قاسم با روح شهید باکری

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان ، همایش «جوانان سلیمانی» به مناسبت اربعین سردار دلها در مصلی امام علی علیه السلام کرمان و با شعرخوانی احمد بابایی، مداحی محمدرضا نظری، سخنرانی سیدمهدی واعظ موسوی و اجرای چند کار جذاب و زنده توسط حامد زمانی برگزار شد.

حامد زمانی از حس بزرگی که نسبت به شهید حاج قاسم سلیمانی دارد، گفت و افزود: اگر همه آهنگ های دنیا را هم تقدیمت کنم باز کم است.

در ادامه این مراسم اسفندیاری، یکی از مدافعان حرم از نفوذ حاج قاسم در قلوب رزمندگان دفاع از حرم گفت و افزود: یکی از بلندترین ساختمان های مخابراتی دمشق دست تکفیری ها بود؛ در یکی از عملیات ها فرمانده ای شجاع در قرارگاه حضرت زینب سلام الله علیها دمشق تحت پوشش قرارگاهی این عملیات قرار می گیرد و به محض ورود به قرارگاه می گوید می خواهم این برج مخابراتی که ۱۶ و ۱۷ طبقه بود را آزاد کنم.

وی ادامه داد: این فرمانده شجاع چندین بار از فرمانده  محور مقاومت در سوریه اجازه می گیرد تا بالاخره آن فرمانده موافقت می کند؛ این فرمانده شجاع ما از بچه های اردبیل و از نیروهای شهید باکری در دوران دفاع مقدس بود؛ خودش می گوید متوسل به روح شهید باکری شدم که به ما کمک کند در حالیکه هیچکس از این توسل خبر نداشت.

این مدافع حرم گفت: آن عملیات انجام و پیروزی بزرگی در روز روشن رقم خورد؛ ۵ بعدازظهر ورودی ساختمان رسیدند، ساعت ۷ بعداز ظهر آنجا آزاد شد در حالیکه جنگ شهری کاری پیچیده و سخت و متفاوت از جنگ کلاسیک است.

وی با بیان اینکه این فرمانده شجاع، شب خواب حاج قاسم را که هنوز آن وقت شهید نشده بود می بیند که به همراه شهید باکری و حاج همت از او تشکر کردند؛ افزود:  پس از آن(در بیداری) حاج قاسم روی این فرمانده را می بوسد و در گوش او می گوید روح مطهر باکری در این عملیات به شما کمک کرد؛ این فرمانده می گوید من از ماجرای توسل به شهید باکری به هیچکس چیزی نگفته بودم.اسفندیاری تصریح کرد: حاج قاسم در ارتباط با روح شهدای همرزم خود بوده و در سوریه هم هر جا به مشکل برمی خورد به شهید قاسم میرحسینی متوسل می شد.وی همچنین از نفوذ حاج قاسم بر دلهای رزمندگان محور مقاومت هم گفت و اظهار داشت: نفوذ او حتی مسیحی را نیز جذب کرد و آن فرمانده گردان مسیحی می گفت دین و پیامبر ما دو تا هست اما حضرت زینب ما یکی است.

 

 


خروج