مراسم 12 بهمن در مصلی بزرگ امام علی(علیه السلام)کرمان برگزار می شود

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان در گفتگویی، همه اقشار مختلف مردم را برای شرکت در مراسم گرامیداشت 12 بهمن دعوت کرد.

مراسم 12 بهمن در مصلی بزرگ امام علی(علیه السلام)کرمان برگزار می شود

 

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان،حسین انجم شعاع رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان در گفتگویی، همه اقشار مختلف مردم را برای شرکت در مراسم گرامیداشت 12 بهمن دعوت کرد.

وی گفت: در سالروز ورود افتخارآمیز رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی در سراسر کشوراین مراسم برگزار و همه مردم این روز بزرگ را گرامی می دارند.

انجم شعاع از حضور مسئولین استان درگرامیداشت 12 بهمن خبر داد و اظهارداشت: این مراسم در روز ورود حضرت امام خمینی (ره) در مصلی بزرگ امام علی (ع) برگزار می شود و در این مراسم دکترفدایی استاندار کرمان سخنرانی می کنند.

وی ادامه داد: این مراسم در همان ساعت ورود حضرت امام به کشور عزیزمان ایران راس ساعت9:30 صبح در محل مصلی برگزار وتمثال امام و شهدا توسط اقشار مختلف مردم گلباران می شود.رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان، در پایان حضور همگان در این مراسم را بیعت مجدد با انقلاب و امام دانست و گفت: امروز همه ما مدیون امام و شهدا و ولایت هستیم و باید دین خود را ادا کنیم


خروج