1398/10/24

امام جمعه و استاندار کرمان با خانواده یکی از شهدای سانحه هوایی دیدار کردند

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان به همراه استاندار کرمان با خانواده شهید قاسمی از شهدای سانحه هوایی دیدار کردند.

 امام جمعه و استاندار کرمان با خانواده یکی از شهدای سانحه هوایی دیدار کردند

 حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌ سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان به همراه محمدجواد فدائی استاندار کرمان با خانواده شهید امیرحسین قاسمی از شهدای کرمانی سانحه هوایی دیدار و این حادثه را به آنها تسلیت گفتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان در این دیدار با عرض تسلیت به خانواده این شهید بزرگوار اظهار داشت: غم بزرگی است و امیدواریم خداوند به شما صبر دهد.

کیانوش قاسمی پدر شهید امیرحسین قاسمی در این دیدار با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی این شهید بزرگوار گفت: وی از نظر ویژگی‌های فردی، انسان بسیار معتقدی بود.

وی با بیان اینکه فرزندم بسیار انسان دوست بود و همکلاسی‌های او بر این مورد اذعان دارند افزود: امیرحسین روی گشاده‌ای داشت و خیرخواه مردم بود و به معنای واقعی هیچ کس از او دلخوری نداشت.

پدر شهید امیرحسین قاسمی با قدرانی از حضور و ابراز تسلیت نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان و استاندار کرمان گفت: از اظهار همدردی شما سپاسگزارم و قطعا باعث تسکین آلام ما خواهد شد.

به گزارش تسنیم در این دیدار حجت‌الاسلام عربپور نماینده ولی‌فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان، بصیری معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمان، بابایی فرماندار کرمان، گروهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان و جمعی از مسئولان استانی نیز حضور داشتند که با دلجویی از خانواده شهید دکتر قاسمی نسبت به جایگاه و شخصیت والای این نخبه علمی استان و کشور ادای احترام کردند.


خروج