1398/10/21

انتقام خون سردار سلیمانی اخراج نیروهای آمریکایی از منطقه است

امام جمعه جیرفت گفت: انتقام خون سردار سلیمانی اخراج نیروهای آمریکایی از منطقه و نابودی رژیم صهیونیستی است.

انتقام خون سردار سلیمانی اخراج نیروهای آمریکایی از منطقه است

حجت‌الاسلام رضا سعادت‌فر در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار داشت:  مهم‌ترین و بالاترین رکن و شاخصه ایمان، ایمان به امامت و ولایت است و شهادت نصیب کسی می‌شود که در مسیر ولایت محکم ایستادگی کند.

امام جمعه جیرفت ابراز داشت: امروز مهم‌ترین پیام سردار سلیمانی به ما، ایستادگی و مقاومت در مسیر ولایت است و سردار سلیمانی ذوب در ولایت بود و مانند سرباز در مقابل فرمانده بود و بدون چون و چرا از دستورات رهبری اطاعت می‌کرد.

وی افزود: امروز ما نیاز به محب و دوستدار ولایت نداریم، بلکه به ولایت‌پذیری بدون چون و چرا نیاز داریم و باید ولایتمداری را از حاج قاسم یاد بگیریم و مهم‌ترین رسالت ما در شرایط کنونی دعا برای سلامتی رهبری است.

سعادت‌فر ادامه داد: اگر بعد از خروج آمریکا از برجام، برجام را آتش می زدیم شاهد این جسارت آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی نبودیم.

وی تأکید کرد: امروز باید مراقب نفوذی‌ها و وطن‌فروشان باشیم و دیپلماسی عزت را از سردار سلیمانی یاد بگیریم و انتقام خون سردار سلیمانی همانا اخراج نیروهای آمریکایی از منطقه و نابودی رژیم صهیونیستی است.

امام جمعه جیرفت جان‌باختن جمعی از مردم در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی را تسلیت گفت و افزود: بهتر بود در انتخاب مسیرها و انجام کارها تدبیر بیشتر و بهتری اندیشیده می‌شد و اینکه یکی نکات آیه ۱۵ از سوره قصص این است که انسان‌های مومن انجام کارها ، نیاز به هسته مرکزی و تشکیلات دارند.

وی با بیان اینکه نزاع و درگیری از رفتارهای شیطانی است، عنوان داشت: بسیاری از پرونده‌های موجود در دادگستری به‌خاطر نزاع و درگیری است که ریشه در خشم دارد و باید خشم را کنترل کرد.

 

امام جمعه جیرفت در پایان از اداره کل راهداری و شهرداری جیرفت به دلیل نام‌گذاری یک بزرگراه در جنوب کرمان و میدانی در شهر جیرفت به نام سردار سلیمانی تشکر کرد و عنوان داشت: بهتر است فرودگاه جیرفت نیز به نام این سردار مزین شود.

 

به نقل از خبرگزاری فارس


خروج