1398/10/01

ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در کرمان کار خود را آغاز کرد

امروز یکم دی ماه اولین جلسه ستاد دهه فجر (چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی) با هدف تشکیل کارگروه های این ستاد و برنامه ریزی فعالیت های این ایام تشکیل گردید.

ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در کرمان کار خود را آغاز کرد

 

در این جلسه که به ریاست حسین انجم شعاع و با حضور نمایندگان کارگروه های چندگانه ستاد و همچنین اعضای مجمع نمایندگان تشکیل گردید احکام رؤسای کارگروه های ستاد به نمایندگان آنها ابلاغ گردید.

انجم شعاع در ابتدای جلسه به بیان دستاوردهای مهم 41 ساله انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: پیش از انقلاب اسلامی یکی از بارزترین نشانه‌های رژیم پهلوی وابستگی بی‌حد و حصر به قدرت‌های بیگانه و کشورهای استعماری به خصوص آمریکا و انگلیس بودف که پس از انقلاب تمام تاکید امام راحل و مقام معظم رهبری سیاست نه شرقی و نه غربی، جمهوری اسلامی بوده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: بزرگترین انقلاب های دنیا بیش از 12 سال عمر نداشته اند اما انقلاب اسلامی با رهبری امام راحل(ره) و پس از آن با درایت و رهبری مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) اکنون درصدد است چهل و یکمین سال پیروزی خود را جشن بگیرد.

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان کرمان ادامه داد: جشن دهه فجر انقلاب اسلامی تجدید بیعتی است با آرمان های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و همچنین تجدید میثاقی است با شهدای انقلاب اسلامی که تمامی دستاوردهای این نظام مرهون ایثار و از خودگذشتگی این عزیزان است.

وی یاداور شد: برنامه های پیش بینی شده برای این ایام باید در دو بعد آیینی و تبیینی برگزار شود که هم جشن پیروزی انقلاب اسلامی باشد و هم به بیان دستاوردها و خدمات 41 ساله انقلاب اسلامی پرداخته شود.

در ادامه ی این جلسه هریک از اعضا به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود در راستای برنامه های ایام الله دهه ی مبارک فجر پرداختند.

 


خروج