1398/09/09

تشريح سياست هاي ستاد بزرگداشت 9 دي در استان كرمان

مسئول ستاد بزرگداشت حماسه ماندگار 9 دي در استان كرمان بيان كرد: توجه به بعد تبييني واقعه 9 دي و مشاركت اقشار مختلف مردم در برنامه هاي روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت و تبيين نقش رهبري و ولايت فقيه در مهار بحران و توطئه هاي بيگانگان از جمله اصول و سياست هاي ستاد بزرگداشت 9 دي در استان كرمان است.

تشريح سياست هاي ستاد بزرگداشت 9 دي در استان كرمان

مسئول ستاد بزرگداشت حماسه ماندگار ۹ دی در استان کرمان بیان کرد: توجه به بعد تبیینی واقعه ۹ دی و مشارکت اقشار مختلف مردم در برنامه های روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و تبیین نقش رهبری و ولایت فقیه در مهار بحران و توطئه های بیگانگان از جمله اصول و سیاست های ستاد بزرگداشت ۹ دی در استان کرمان است.

 

"حسین انجم شعاع" در اولین جلسه ستاد بزرگداشت حماسه ۹ دی، با بیان اینکه نهم دی یکی از روزهای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی و یادآور ایثار و مقاومت ملت ایران در برابر توطئه های بیگانگان است، افزود: ملت ایران همانطور که در روزهای آغازین انقلاب برای مبارزه با رژیم ستمشاهی و شکوفایی نظام جمهوری اسلامی ایران ایثارگری کردند امروز نیز برای پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی در صحنه حضور دارند.

 

وی بیان کرد: یکی از صحنه های حضور مردم، مقابله با توطئه بیگانگان بخصوص توطئه روز عاشورای سال ۸۸ است که با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی شکل گرفت و ملت در ۹ دی همان سال با حرکتی توفنده این توطئه را خنثی کردند.

 

مسئول ستاد بزرگداشت حماسه ماندگار ۹ دی در استان کرمان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی از این روز به عنوان روزی ماندگار که ملت ایران شاهد تجلی قدرت خداوند متعال بود یاد کرده اند بیان کرد: توجه به بعد تبیینی واقعه ۹ دی و مشارکت اقشار مختلف مردم در برنامه های روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و تبیین نقش رهبری و ولایت فقیه در مهار بحران و توطئه های بیگانگان از جمله اصول و سیاست های ستاد بزرگداشت ۹ دی در استان کرمان است.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: نشست ها و همایش های بصیرت افزایی و روشنگری، بر پایی نمایشگاه های فرهنگی و تبلیغی، مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی، معلومات عمومی، محافل قرآنی، جلسات پرسش و پاسخ، کرسی های ازاد اندیشی، برپایی کارگاههای اموزشی وروشنگری و ...از جمله برنامه های مناسبتی ۹ دی است.


خروج