1398/07/13

راهپیمایی اربعین نمایش اقتدار اسلام به مردم جهان است

امام جمعه سیرجان گفت: راهپیمایی اربعین نمایش اقتدار اسلام به مردم جهان است و درخواست می‌کنیم این مراسم به صورت گسترده و فراگیر برگزار شود.

راهپیمایی اربعین نمایش اقتدار اسلام به مردم جهان است

حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی در خطبه‌های نماز جمعه سیرجان اظهار داشت: راهپیمایی اربعین نمایش اقتدار اسلام به مردم جهان است و درخواست می‌کنیم این مراسم به صورت گسترده و فراگیر برگزار شود تا این حضور ضمن ناامیدی دشمنان اسلام، توطئه‌های آمریکا و صهیونیست‌ها را خنثی کند.

امام جمعه سیرجان 40 سال توطئه، تحریم و جنگ علیه نظام اسلامی اما شکست آمریکا و اذنابش را یادآور شد و گفت: دشمنان این نظام امروز در مسیر نابودی هستند چون هر توطئه و نقشه خود را اجرا کردند نتیجه معکوس گرفتند پس بدانید این نظام حق است و باطل نابود می‌شود.

وی به توطئه عبری و عربی نقشه ترور حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: با همه محاسبات دقیق و طراحی اقدامات برای اجرای این نقشه شوم اما باید دست مریزاد گفت به اطلاعات سپاه که توانست این توطئه را کشف و خنثی کند و این یعنی قدرت خدا همراه این سپاه و این ملت است.

حسینی تظاهرات مشکوک در عراق آن هم در ایام راهپیمایی اربعین یک توطئه آمریکا یی و صهیونیستی عنوان کرد و گفت : جالب است که در این اعتراضات  علیه ایران اسلامی و حشد الشعبی هم حرف هایی زده می شد مشخص است که این یک توطئه حساب شده و با طراحی دشمنان شیعه صورت گرفته و  یکی از نقشه های آنان کمرنگ کردن راهپیمایی اربعین است که به لطف خدا شکست خورد و ملت عراق نیز با هوشیاری کامل از توطئه های خائنانه بصیرت و آکاهی دارند.

 

وی به نابودی باطل و پیروزی حق پرداخت و گفت: امروز نیز عظمت اسلام جلوه‌گر است و اگر به جنگ نابرابر آل سعود نگاهی گذرا کنیم می‌بینیم آن قدرت تسلیحاتی دنیا کجا و بمباران و کشتار مردم بی‌دفاع یمن کجا و امروز چه کسی برنده این جنگ شد پس به این حقیقت می‌رسیم که این عظمت و قدرت اسلام است و شک نکنید سقوط آل سعود قطعی است.

 

خبرگزاری فارس


خروج