1398/07/01

مردم ایران بهترین سالگرد پیروزی انقلاب در چهل سالگی را برگزار کردند

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه مردم ایران از منافع ملی خود ذره‌ای عقب‌نشینی نمی‌کنند گفت: مردم ایران بهترین سالگرد پیروزی انقلاب در چهل سالگی را برگزار کردند.

 مردم ایران بهترین سالگرد پیروزی انقلاب در چهل سالگی را برگزار کردند

نصرت‌اله لطفی پیش از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: به نیابت از آیت‌الله جنتی برای تودیع و معارفه رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به کرمان آمدم.

وی با بیان اینکه مردم ایران بهترین سالگرد پیروزی انقلاب در چهل سالگی را برگزار کردند و مردم کرمان یکی از باشکوه‌ترین مراسم را در کشور برگزار کردند که خیلی اثرگذار بود یادآور شد: مردم در تقابل با شیطان بزرگ به صحنه آمدند و بت اعظم را که گفته بود مردم چهل سالگی انقلاب را نمی‌بینند در هم شکستند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه مردم کرمان با ولایتمداری حماسه خیره‌کننده‌ای آفریدند و با دشمن‌شناسی دقیق به صحنه آمدند که جای تقدیر دارد گفت: آیت‌الله جنتی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور نیز در نامه‌ای این حضور حماسی را اجر نهاده و قدردانی کردند.

وی با بیان اینکه کار در شورای هماهنگی کار بسیار سخت و سنگینی بوده و مسئول شورا در استان کرمان در خادمی خود موفق عمل کرده است افزود: شرایط باید طوری فراهم شود که مردم نقش آفرینی خود را به نمایش بگذارند.

لطفی با اشاره به اینکه تغییر مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان در راستای منع به کارگیری بازنشستگان است و هیچ موضوع دیگری نیست بیان کرد: کشور دارای حساسیت خاصی است اما در سال گذشته بی‌حاشیه‌ترین ستادهای چهل سالگی انقلاب را تشکیل دادیم و نشان از وحدت مردم در برابر منافع ملی است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه مردم ایران از منافع ملی خود ذره‌ای عقب‌نشینی نمی‌کنند تصریح کرد: ملت ایران در برابر دشمن همیشه ایستادگی می‌کنند.

لطفی به همین مناسبت و در قدردانی از مجموعه استان کرمان به جهت برگزاری باشکوه مراسم چهلمین سال انقلاب، لوح تقدیر آیت الله جنتی را تقدیم امام جمعه و استاندار کرمان کرد.

 

 

وی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: حداقل کار برای کسی که عهده دار مسئولیت شورا می شود این است اهمیت و سختی کار را درک کند؛ شورای هماهنگی نهادی فراسازمانی است که 24 نهاد به حکم قانون در آن عضو هستند.

 

 

لطفی با تصریح به اینکه نقش آفرین اصلی مراسم مردم هستند؛ گفت: آنچه همه فتنه ها و توطئه ها و دسیسه را خنثی کرد حضور مردم در صحنه و افتخار شورا در خدمت این مردم بودن است.
 

 

وی خاطرنشان کرد: باید با نگاه به گذشته و نگاه به آینده وحدت را در راستای تأمین منافع ملی نشان داد زیرا 40 سالگی انقلاب نشان داد می توان با وجود اختلاف دیدگاه اما در دفاع از کیان اسلام وحدت داشت و باید برای جتمه عمل پوشاندن به تمدن نوین اسلامی و ظهور عظمی به بیانیه گام دوم انقلاب توجه کرد.

 


قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه ترامپ بازگشت تحریم ها را در 13 آبان قرار داد اما باشکوه ترین مراسم در سال گذشته با حضور مردم انجام شد؛ تأکید کرد: آن نگاه را با تقویت بیش از پیش با نگاه خوب و بصیرت افزایی با شعار افول آمریکایی که قطعاً در آینده نزدیک محقق می شود را امسال خواهیم داشت.

 

 

 

وی ادامه داد: 13 آبان امسال را به عنوان حرکت حماسی مردم در انعکاس روح مقاومت و تسلیم ناپذیری برگزار کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان

و به نقل از خبرگزاری شبستان


خروج