1398/03/22

کرمان، طلایه دار مبارزه با گروه های تروریستی است

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان تصریح کرد: استان کرمان این افتخار را دارد که طلایه دار مبارزه با گروه های تروریستی-سردار حاج قاسم سلیمانی-که فردی ولایتمدار و متعهد است؛ فرزند خطه کرمان و افتخار استان، ایران و جهان اسلام است.

کرمان، طلایه دار مبارزه با گروه های تروریستی است

سردار رضا بنی اسدی فر، فرمانده نیروی انتظامی استان، امشب(21 خرداد)در یادواره سرداران و 574 شهید نظم و امنیت استان با اشاره به اینکه یادواره شهدای پلیس هر 10 سال یک بار برگزار می شود؛ گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان، برنامه های متنوعی از جمله ختم صلوات و قرآن و دیدار با خانواده شهدا در 500 مسجد انجام شده است.

 وی با بیان اینکه امنیت ما زبانزد دشمنان جمهوری اسلامی است و مردم کرمان حداقل این امنیت را خوب احساس می کنند؛ ادامه داد: شرایط ناامنی و قربانیان و شهدایی داشتیم که گروه های تروریستی و معاندین انقلاب قریب 20 نفر را در جاده اصلی کرمان بم به شهادت رساندند.

 

سردار بنی اسدی فر 20 نفر از شهدای استان را از مؤثران حوزه امنیت دانست و بیان داشت: راهبرد جمهوری اسلامی به کیلومترها دورتر از مرزها رسیده که به واسطه وجود بابرکت رهبر حکیم و فرزانه انقلاب و پشتیبانی های همه جانبه مردمی در مقاطع مختلف از نظام و نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در مردم است.

 وی تصریح کرد: استان کرمان این افتخار را دارد که طلایه دار مبارزه با گروه های تروریستی-سردار حاج قاسم سلیمانی-که فردی ولایتمدار و متعهد است؛ فرزند خطه کرمان و افتخار استان، ایران و جهان اسلام است.


خروج