توصیه‌های امام جمعه کرمان به رسانه‌ها؛

در انتقال مشکلات ‌از حد اعتدال خارج نشوید

امام جمعه کرمان با بیان اینکه امروز دشمن تمام توان خود را برای جنگ اقتصادی و فرهنگی با ملت ما گذاشته است گفت: مراقب باشیم که در انتقال مشکلات و بیان مسائل از حد اعتدال خارج نشویم‌.

در انتقال مشکلات ‌از حد اعتدال خارج نشوید

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی  در نشست صمیمی با تعدادی از اصحاب رسانه استان کرمان با تشکر از بیان مطالب دلسوزانه اصحاب رسانه اظهار داشت: براساس آنچه که تحلیل‌ها و شواهد برداشت می‌شود آمریکا و استکبار جهانی وارد جنگ نظامی با ما نمی‌شود.

وی با بیان اینکه امروز دشمن تمام توان خود را برای جنگ اقتصادی و فرهنگی با ملت ما گذاشته است گفت: در این برهه از زمان رسالت مطبوعات و اصحاب رسانه، رسالت بی‌بدلیل و ممتازی است.

امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه مراقب باشیم که در انتقال مشکلات و بیان مسائل از حد اعتدال خارج نشویم افزود: مراقب باشیم که در انتقال مشکلات مردم به مسئولان کوتاهی نکرده و از سوی دیگر انتظار نداشته باشیم تا در شرایط جنگ اقتصادی همه چیز مطلوب باشد.

وی بیان کرد: رسانه‌ها مراقب باشند تا در شرایط جنگ اقتصادی و روانی دشمنان مسائل و مشکلات را طوری مطرح نکنند که عده‌ای دلشان می‌خواد و باعث ترویج ناامیدی در جامعه و در بین مردم نشوند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه قانون اساسی قوی داریم که از مترقی‌ترین قانون‌های اساسی است که هر کس در آن وظیفه‌ای دارد تصریح کرد: هر چند جایگاه مقام معظم رهبری فراتر از قانون اساسی است اما طبق اصول پذیرفته شده همه باید به وظایف خود عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه در شرایط امروز جامعه نیازمند وحدت و همدلی همه مسئولان هستیم گفت: در سایه وحدت و همدلی است که می‌توان از شرایط بحران و جنگ اقتصادی با موفقیت عبور کنیم.

به گزارش تسنیم، دیدار صمیمانه نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اصحاب رسانه با ضیافت افطار همراه بود.    


خروج