مراسم ارتحال امام(ره) در ۱۰۰ بقعه متبرکه استان کرمان برگزار می‌شود

معاون فرهنگی اوقاف کرمان با بیان اینکه مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در ۱۰۰ بقعه متبرکه و اماکن مذهبی استان برگزار می‌شود گفت: کتابچه کوچکی با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب تهیه شده که در بقاع متبرکه و امامزادگان استان توزیع می‌شود.

 مراسم ارتحال امام(ره) در ۱۰۰ بقعه متبرکه استان کرمان برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام رضا حدادی با اشاره به اینکه طرح ضیافت الهی هشت سال در بقاع متبرکه کرمان برگزار شده است اظهار داشت: امسال نهمین سالی‌ است که این طرح برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح در کلیه بقاع متبرکه استان و مساجد و حسینیه‌های استان برگزار می‌شود گفت: این طرح به طور ویژه در 24 بقعه شاخص استان برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به اینکه اعزام مبلغ به بقاع متبرکه استان، برگزاری افطاری ساده و برگزاری طرح جمع‌خوانی قرآن از جمله برنامه‌های این ایام در بقاع متبرکه استان است افزود: دو مفسر کشوری قرآن به استان دعوت شدند و در این ایام در بقاع شاخص استان به تفسیر قرآن می‌پردازند.

وی با بیان اینکه سازمان زندان‌های استان نیز از وجود این مفسران استفاده می‌کنند گفت: برنامه تفسیر قرآن در زندان‌های استان کرمان در این ایام برگزار می‌شود.

حدادی با اشاره به اینکه 51 نفر روحانی از قم به کرمان اعزام شدند و تعداد 44 نفر روحانی بومی نیز برای تبلیغ به نقاط مختلف استان اعزام شدند افزود: به واسطه افزایش تقاضا سه نفر دیگر هم به این تعداد اضافه شده است.

وی با بیان اینکه مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در 100 بقعه متبرکه و اماکن مذهبی در سطح استان کرمان برگزار می‌شود گفت: کتابچه کوچکی با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب تهیه شده که بعد از چاپ در بقاع متبرکه و امامزادگان استان کرمان توزیع می‌شود.


خروج